Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja 36,9 a hőm és már rég...

4 napja 36,9 a hőm és már rég meg kellett volna jönnie a menstruációmnak (1,5 hete késik). Kicsit görcsöl a hasam is, kicsit fáj a mellem is, de a terhességi teszt meg negatív. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 08:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
lehet csak egyszerűen késik!!ha nem jön meg pár napon belül csinálj tesztet!De a hődből kiindulva(36,9-re értem elég magas és még nem eset vissza)lehetsz terhes is!Mérd tovább a hődet és ha továbbra se jön be és a hőd is ilyen magas marad terhes vagy!!Ezt a hőt mikor mérted??
2011. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
felkeléskor mérem az ágyban. 1 hónapja mérem, a peteérést szeptember 16-ra húzta be a görbe és akkor volt tojásf.-ém is. azóta fent van 36.8 és 36.9 között. de ilyenkorra akkor már rég mutatnia kéne a tesztnek. én a terhességet 100% kizárnám. inkább hormonprobléma lehet. Sajnos.
2011. okt. 5. 09:21
 3/44 anonim ***** válasza:
pontosan meg szokott jönni??ha nem akkor átlagosan hány napos a ciklusod??ha nem 28 napos akkor nem biztos,hogy akkor volt a pé-d lehet hamarabb vagy később.Írd meg mi lett??csináltál már tesztet azóta??voltál orvosnál??
2011. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet negatív egy csomó!! :( teljesen kivagyok, folyton sírok. ma van második hete hogy késik
2011. okt. 7. 11:51
 5/44 anonim ***** válasza:
sajnálom!!Tudom milyen érzés!!én is így voltam mút hónapba!!Akkor ha negatív a teszt valószínű tényleg nem vagy terhes!Nem voltál stresszbe??vagy nem akartad nagyon a babót??én is stresszeltem augusztusba és teljesen kimaradt a menszim abba hónapba.Én még reménykedek mert még van 1 hetem a nem vártig.fent van a hőm szépen lassan emelkedik.Ha gondolod nyugodtan írj!!ha beszélni akarsz valakivel!!
2011. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
milyen tesztet vettél??mennyire érzéken??nem esett vissza azóta a hőd??még mindig 36,8 9??ÉN 36,4ről 3 nap alatt 36,8-ra nőt!fájnak nekem is a mellem meg az alhasi szurkálódás!lehet és sem vagyok terhes??
2011. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

6 napja 36.9 a hőm kereken.


még mindig nem jött meg.


jövőhéten megyek orvoshoz

2011. okt. 7. 12:50
 8/44 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett!!Vagyis mit mondott a doki!!milyen érzékeny volt a tesztek??Nem értem a hődet akkor is!hülyét kapok!már bocs!!hány napos a ciklusod??átlagosan??lehet nem is akkor volt a pé-d?vagy valamikor most lehetsz az elején!tehát később volt a megtermékenyülés!voltatok utána együtt??
2011. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
kedden megyek, szerdán feltétlenül megírom. remélem semmi baj sincs.! mióta próbálkoztok?
2011. okt. 7. 13:11
 10/44 A kérdező kommentje:

itt van a ciklusom


[link]

2011. okt. 7. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!