Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet az, hogy negatív a...

Létezhet az, hogy negatív a teszt (még) de vannak enyhe terhes tünetek? Meg az a terhes érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Csak két napja késik, amúgy sose szokott max előbb szokott jönni 1-2nappal. És nincsenek a nálam eddig szokásos pms tünetek kis hasszurkán kívül. Ami van az a mellbimbóviszketés és vizes folyás, ezek meg eddig nem voltak. És olyan enyhe émelygős hányingerem van. Szóval olyan máshogy érzem magam. Plusz a férjem szerint valahogy "békés" vagyok pár napja ami rám nem jellemző. 😄

Nem görcsölünk rá nagyon a babára, nem is gondolnám hogy nagy esély lenne, mert most számolgattam hogy az elvi középidő környékén csak pár nappal utána voltunk együtt.

Ma reggel csináltam x-epil tesztet, olyan kazettásat amire rá van írva hogy mens.előtt akár 6 nappal is kimutatja, de kissé meglepődtem mert egyértelműen negatív lett.

Nyilván nem láttok belém, nem is igen-nem választ várok, csak hogy kinek volt hasonló "valami más" érzése, megérzése, tapasztalata? És bejött e a megérzés?

Ha nem jön meg, természetesen tesztelek pár nap múlva. Alapvetően eléggé racionális ember vagyok és a fizikai tünetek mellett is furcsa nekem ez a terhes "megérzés" ezért vagyok kíváncsi, más hogy volt vele. 😅

Érdemes ilyen miatt remélni, ha most még negativ? Köszi



2023. máj. 26. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha a tüneteket terhesség okozza, akkor a hcg teszt is pozitív. Ha racionalis ember vagy, akkor ezt bizony el kell fogadni.

De termeszetesen elvi esélye van a terhessegnek, en 2 nap mulva lőnék meg egy tesztet első pisiből.

2023. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Kérlek mesélj már nekem erről a "terhes érzés"-ről! 😅

Igaz, már egy éve megszültem, de ilyet még elképzelni sem tudok 😅😅😅

2023. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nézd meg újra az idegen szavak szótárában a racionális szó jelentését. ;)
2023. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harebell ***** válasza:
100%
Ha terhesség okozza a tüneteket, akkor a tesztnek pozitívnak kéne lenni. Illetve 2 napos késésnél valószínűleg már jelezné. Ha nem jön meg, tesztelhetsz újra persze, de nagyon ne éld bele magad.
2023. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam. Ha nem lesz még baba, hát nem lesz. Mindenesetre sosem késett, és ha nem jön meg pár napon belül, annak valami oka van.

És a racionalitás: pont mert az szoktam lenni, azért fura számomra is hogy most nem igazán vagyok az. De azt hiszem, talán nem bűn picit reménykedni, míg nem jön meg.

De köszi nektek is, akik csak azért vettétek a fáradságot hogy írjatok külön üzenetet egy kifejezés miatt. 🤔🙂

Köszi mindenkinek

2023. máj. 26. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csak két napja késik, amúgy sose szokott max előbb szokott jönni 1-2nappal."


Aztán meg "Mindenesetre sosem késett".

De, ezek szerint igen... Csak láthatóan a ciklus követése okoz neked némi nehézséget.

2023. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem létezhet 🫣🫢😒🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2023. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8as, elnézést eddig nem nagyon néztem be ide.

Pár nappal később teszteltem pozitívat, de még aznap megjött, erősen, darabosan fájdalmasabban mint szokott. Orvoshoz mentem, azt mondták korai vetélés. Pár nap múlva a maradék hcg is kiürült. Azóta ugyanez lezajlott még egyszer. Szinte ugyanúgy. Pár nap késés után lett csak pozitív a teszt, aztán megjött. A második eset után írtak fel gyógyszert hogy amikor próbálkozunk akkor a ciklus második felében szedjem.

dec. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!