Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8.dpo negativ facelle ez még...

8.dpo negativ facelle ez még ugye változhat?Korai volt ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Eszméletlenül korai. Minden nap van egy türelmetlen tesztelő. Hova ez a sietség, kinek kell megfelelnetek ennyire?
2023. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Kedves Kérdező! Nagyon korai volt és megértem, hogy kíváncsi vagy, esetleg türelmetlen, én is hasonló cipőben járok. Progeszteronpótlás kell, amint pozitív a tesztem, mert többször is vetéltem sajnos, ennek ellenére kivárom a nemvárt napját, az sokkal biztosabb és rengeteg stressztől megkímél. Ne keseredj el, ha negatív és próbálj kicsit türelmesebb lenni! Sok sikert kívánok!
2023. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. máj. 26. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen együtt tudok érezni, de még a 12. dpo-s negatívat nem könyvelném el negatívnak. Én nemvárt napján teszteltem borzasztó halványat Predictorral, kiderült, hogy később volt az ovu. Egy x-epil még a nemvárt napján is negatív lett volna, pedig volt baba. :)
2023. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Predictor early mutatja a leghamarabb, ha nagyon kiváncsi vagy 2 nap múlva reggel csinálj egyett, de még az sem 100%.
2023. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben
2023. máj. 27. 11:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Mai is negatív
2023. máj. 29. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet azóta?:)

N.

2023. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!