Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív teszt...

Nemvárt napján negatív teszt változhat még?

Figyelt kérdés
Ma kell megjönnie, reggel negatívat teszteltem, ez már végleges szerintetek? Ha terhes lennék már kimutatta volna, ugye?
2012. jan. 9. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Még változhat. Nekem 10 nap után is csak halvány pozi volt.
2012. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira kétesélyes, ember legyen a talpán aki megmondja a tutit.
2012. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem a tuttit akartam hallani, csak tapasztalatokat.
2012. jan. 9. 09:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikor estél teherbe. Ha a ciklusod végén, akkor még nem biztos, hogy kimutatja. Nekem dec. 28-án kellett volna megjönnie, és még 30-án is negatív volt a teszt. Mert még nem kezdett el értékelhető mennyiségben termelődni a hcg. 31-én délután már pozitívat teszteltem.

Nem derül ki a kérdésedből, hogy milyen eredményt szeretnél, de drukkolok, hogy az jöjjön ki, amire vágysz.

2012. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, látom, hogy nemvárt-at írsz, akkor babát szeretnél, legyen úgy! :-)
2012. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnénk, ez már az 5. hónapunk, az első három hónap nagyon össze-vissza volt, múlt hónapban kezdett rendeződni a ciklusom ezért reménykedem most annyira hogy sikerült.
2012. jan. 9. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet, próbálj meg nem állandóan ezzel foglalkozni. Jönni fog a baba, de a szervezetednek is szüksége van, hogy az a stressz-szint, ami a babavárásból fakad, eltűnjön. Most próbáld meg, hogy 1-2 napig nem tesztelsz, hanem mondjuk csak szerdán, ha addig sem jön meg.
2012. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a nemvárt napja még fél 9-kor nem múlt el.

Lehet még pozi ettől függetlenül, bár már illet volna mutatnia!

2012. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem illik vagy nem illik kérdése, hanem hogy van-e már olyan szintű hcg a szervezetben, hogy kimutassa a terhességi teszt. Nekem 1. terhességnél két nappal, 2. terhességnél három nappal a menstruáció esedékes napja után mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok.
2012. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!