Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizonyos terhességi teszteken...

Bizonyos terhességi teszteken szerepel, h 10 perc múlva ne olvassuk le az eredményt, mert nem valós. Na de sokan elteszik emlékbe a pozi tesztet. Akkor most mi van? Valós amit 10 perc elteltével leolvasok, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A negatív elszíneződhet, ezért halvány pozitívnak látszódhat 10 perc után. A pozitív nem változik.
2010. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én lefényképeztem a teszet, így tettem el emlékbe. Úgy, hogy ráírtam a dátumot.

Azért mondják, hogy ne olvasd le, mert a - elszíneződik, és elkezdenek örülni.

2010. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már csináltam egy pár tesztet - de ami negatív volt az is maradt, ami pedig pozitív, az sem változott..

Igaz, a negatívakat egy napnál tovább nem tartottam, de a pozitívat nemrég dobtam ki, pedig a fiam már 4 éves...

2010. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!