Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel terhességi teszt 7-8...

Gabriel terhességi teszt 7-8 perc elteltével nagyon halvány 2. csík. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Clostilbegytet szedtem okt. 28-tól 5 napon át 2x1-et. November 5-én 2 majdnem 3cm-es érett petét látott a nődoki, aznap este együtt voltunk. 20-án kellett volna megjönnie. Ma délután vettem egy Gabriel tesztet, de nem bírtam kivárni a reggelt és ma megcsináltam. 7-8 perc elteltével jelent meg egy nagyon halvány 2. csík is.

Reménykedhetek?! Úgy gondoltam, hogy szerda reggel csinálok még egyet, de addig megőrülök! A mellem feszül, de már nem tudom elhinni, hogy terhes lehetek, olyan régóta próbálkozunk, és eddig mindig negatívat teszteltem.


2009. nov. 23. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík ;)

Én is produkáktam nappal halvány csíkot. De a reggeli bizony erőcs csík volt. Úgyhogy gratulálok

2009. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! :)Köszönöm!
2009. nov. 23. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó jel, hogy nem jött meg!!!

De biztos vagy benne,hogy megvolt a tüszőrepedés már?

Figyeltél meg jeleket?

Csak hogy biztosra menj,hogy tényleg pontosan mikor nem kéne megjöjjön.

Nem méred a hőd?

Mert ha a 14 napos luteális fázisú embereknek 17 napig is fent van a hője, az már utalhat terhességre :)

Drukkolok nektek!!!!!!!!

2009. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit ír a teszt? Hány percig mutat valós eredményt?
2009. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem terhes vagy. de holnap reggel is tezstelj egyet.

9hetes km

2009. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A hőmet nem mérem, de mára meg eléggé elkezdett görcsölni a hasam, ez aggaszt.

A teszt azt írja, hogy 10 perc után már nem értékelhető az eredmény, és téves + eredményt nem mutat. A 10 percbe belefértem, de ez a görcsölés aggaszt.

Ma veszek még egyet, és reggel megpróbálom. Csak attól tartok, megint nem bírok várni reggelig.

2009. nov. 24. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi lett?
2009. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok és kíváncsi ;)
2009. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a bíztatást, meg minden, de ma reggel teszteltem, és az negatív lett, délutánra pedig már meg is jött.

Talán majd legközelebb...

2009. nov. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!