Lehet e hogy terhes?

Figyelt kérdés

A baratnommel 14 hete voltunk egyutt, utana rendszeresen megjott e menstruacioja de en izgultam es megkertem hogy nem e csinalhatnak egy tesztet hatha igy megnyugszom. Csinaltunk is (3-mat), mindegyik kozott par het kulonbseg volt. Mind a 3 negativ volt.

De megis mintha a melle kisse duzzadna es nagyobb lenne es meg az ereket is latom neha, ja meg rendszeresen eszreveszem mintha none a hasa.

Mit gondoltok csak en izgulok vagy tenyleg lehet valami a hatterben?


2023. máj. 28. 12:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Lehet csak azert izgulok ennyire mert annyi fassagot olvastam mar hogy valakinek meg volt a menstuacio es megis lett.

Meg a negativ teszt mellet is lett gyerek.

Stb

2023. máj. 28. 12:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő a melle, nő a hasa= felszedett pár kilót.
2023. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha utoljára 14 hete voltatok együtt, akkor már nem a barátnőd. De miért nézegeted a mellét?🤔 Ennél nagyobb esélyt látok arra, hogy mellnézegetés mellett a farkadat is bele szoktad mártani, így aztán bármikor lehet terhes. Miért pont a 14héttel ezelőtti aktuson aggódsz? Akkor nem lett terhes, azért jött meg a menstruációja és azért lettek negatívak a tesztek.
2023. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ne legyetek már ilyen szerencsétlenek. Ne szexeljetek, az lesz mindenkinek a legjobb.

2023. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Gyere le jó Isten 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hármas ikreitek lesznek. Gratulálok 🎉
2023. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!