Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie, de...

Ma kellene megjönnie, de semmi, szerencsére semmi jel sincs. Szerintetek?

Figyelt kérdés
De most kb 1 órája olyan émelygés tört rám, a mellem feszül, folyásom is van néha. Még várok a teszteléssel, mert már sokat csalódtam. Szerintetek mennyi esélyem van?
2010. okt. 11. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Melled feszülhet, de még nem émelyeghetsz, max, ha rosszat ettél, vagy bebeszéled magadnak. Szerintem tesztelj, nekem két nappal a nem várt előtt pozitiv lett. De hozzáteszem, csak 6 hetesen kezdtem émelyegni.
2010. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen, és ha 1 hétig nem jön meg, akkor tesztelj!
2010. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én másodikommal az együttlétet követő 9. napon már émelyegtem, és + is lett, szóval ne mondjuk azt, hogy "nem lehetségesek" ilyen tünetek, csak éppen ritka.


Igaz, én nem vártam görcsösen a babára, úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, jöjjön, szóval nálam nem volt pszichés. És egyébként sem émelygek soha, csak az előző terhességemből már ismertem akkor az érzést, ezért tudtam biztosan.


Azért a nem várt környékén, sőt egy-két nappal utána már lehet tesztelni.

Szorítok!

2010. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtti 1- napban már émelyegtem, de utána eltűnt, most jött vissza megint az émelygés (6 hetes vagyok).

De véleményem szerint is ezt elég ritka dolog.

2010. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval nemvárt előtti 1-2 napban akart lenni.


Azért nagyon drukkolok neked :)

2010. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat :) és a vízes folyás mire utalhat? Ti hanyadik hétben jártok? vagy már babáztok? :)
2010. okt. 11. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

A folyásból konkrétan nincs mire következtetni, az bármilyen lehet a ciklus ezen részében, akár babás vagy, akár nem.

Nekem egy 3 és egy 1 éves kislányom van, akik most alszanak... :o)

2010. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia


A vizes folyás menstruáció közeledtét jelzi, a mellfeszülés ahogy megjön el is múlik , persze lehet babától is, de ezek a tapasztalatok -babatervezőkotthona.hu , persze semmi sem törvényszerű.

2010. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen a drukkot :)



Nekem nagyon frissek az élményeim, még csak 6 hetes vagyok.

A vizes folyás általában tényleg mensire utal, de mint mindenben vannak kivételek.


Én totálisan száraz voltam, viszont az 5. hét óta, folyamatosan vizes folyásom van, elég zavaró, de az orvos szerint teljesen természetes.

2010. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!