Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett/kellene megjönnie,...

Ma kellett/kellene megjönnie, de nem jött (szerencsére). Tegnap csináltam Illa és X-epil tesztet, amik negatívak lettek; lehet-e még esély babára?

Figyelt kérdés

Az Illa teszt elméletileg már nemvárt előtt 4 nappal kimutatja, ha van baba, én csak egy nappal nemvárt előtt csináltam a tesztet. Furcsa vagyok magamnak, de nem merem magam hiú ábrándokba ringatni....

Holnap reggelre gondoltam egy Facelle tesztet (ha nem jön meg). Szerintetek?


2011. máj. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még bármi lehet! Ilyenkor mindig olyan bizonytalan vagyok válaszilag!:)) Mert ha azt nézem, nekem 3 teszt is mutatta már mensi előtt 4-5 nappal, de sokan vannak, akinek késés után is halvány csíkja lett!

Szerintem csináld meg reggel a tesztet, de ha az nega még 2-3 nap múlva is lehet pozi!

Sok sikert!

2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem várj vele még 1 hete.
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még várj pár napot szerintem, mert csak feleslegesen lövöd el a teszteket!
2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor még várok egy pár napot, az úgyis eldönti...
2011. máj. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!