Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden jelenleg hova kell...

Aluse kérdése:

Szegeden jelenleg hova kell bejelentkeznem, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés

A párommal hamarosan tervezzük a gyerekvállalást, de én csak nem rég költöztem Szegedre, így fogalmam sincs, hogy a klinika hogy működik.

Próbáltam informálódni a weboldalukon is, de rengeteg különböző nőgyógyászat volt feltüntetve.

Konkrétan nekem terhesség megállapítása miatt hova kell bejelentkeznem és körülbelül mikor fogok időpontot kapni, ha állami úton szeretném végig csinálni? Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!



2023. jún. 2. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Női klinikán. Pozi tesztelésnél telefonálsz, megmondod, mennyit késett, úgy fognak időpontot adni, hogy már lássanak is valamit. Miután megállapítják a terhességet, bekerülsz a mókuskerékbe, onnantól már menni fog, mint a karikacsapás. :) Én is állami úton vittem végig. Rengeteget kellett várakozni a különböző rendelőkben, sok könyvet elolvastam akkortájt. :D
2023. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség megállapítást bármelyik nőgyógyász végez.
2023. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Szegeden szül(t)ünk csoport Facebookon. Ott minden kérdésre választ kapsz.
2023. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a női klinika szerintem. Hanem a terhesdiagnosztika. Térképen Szikra utca 5. Gyerekkórház mögött van, a Régi új klinika mellett. Ahol a helikopter leszálló is van. Telefonszámot is kidob a google hozzájuk :)
2023. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, a terhesdiagnosztikára nekem már csak megállapitott terhességel lehetett menni, csak a 12.heti ultrahang utánra adtak időpontot. Elsőre a klinikára kellett mwnni. Egy telefont persze megér, de nem hiszem hogy pár hónapja változott volna a rendszer. Én simán bementem egy napon és mondtam mit szeretnék. Ott megállapították hogy minden oke van szívhang, aztan mondták hogy a körzetes védőnöt kell megkeresnem, ő adott időpontot és kiskonyvet. Utána jött csak a diagnosztika.
2023. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.! Akkor bocsánat. Én magánban járok dr. Szabó Kornélhoz, rajta keresztül még nem terhesen is oda kellett menni.. :) ajánlom is őt, nagyon jó doki.

4-es voltam

2023. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5, Ja értem, hát ez van amikor a magánellátás és az állami keveredik. Akkor bonyolódik.🙂.nekem nincs külön dokim amúgy, így a legelején és a genetikai ultrahangoknal a klinikára kellett menni, a többi a terhesdiagmosztikán történt. Legtöbbször hozzá kerültem , mondjuk rajta kívül csak egy másik doki van, de az is normális. Régen nagyon szidták a terhesdiagmoaztikát, de most szerintem nem volt gond, nem kellett órákat várni, a védőnők meg dokik normálisak. Amikor nem időpontra mentem hanem problémám volt, hamar megnéztek.
2023. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!