Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig szedhetem a Clostibegyt...

Meddig szedhetem a Clostibegytet? Aki tud kérem segitsen!

Figyelt kérdés

A múlt hónapban beszedtem a clostit bevallom nem rendszeresen azaz kimardt 1-2 nap és össze vissza ami gondolom nem jó mert 2*1 kellett volna,de nem figyeltem oda.

Van még belőle itthon 3 doboz hány hónapot lehet egymás után beszedni ?


2008. dec. 30. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Max 3 honapig lehet szedni és csais szigoru orvosi kontrol mellet!Ha nem minden nap szeded akor nem éri el a kellő hatást és fölöslegesen szeded!

Mielöbbi babásodást és BÚÉK

2008. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
max 3 hónap. ha egy szem kimarad, nem gond, de tobbet ne hagyj ki! barmennyire is hasznos, durva gyogyszer!
2008. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5 hónapig szedtem egyfolytában a nőgyógyászom ellenőrzése mellet. Minden hónapban miután beszedtem azt a 10 szemet (ha jól emlékszem) menni kellett UH-ra, nézte hogy mekkora a tüsző, megmondta mikor legyünk együtt és még tüszőrepesztő injekciót is kaptam.

Sajnos mindezek ellenére sem jött össze a baba.

Így utólag azonban úgy gondolom, hogy kicsit hosszúra nyúlt a kezelés, mert a mensim "összezavarodott", és lett egy cisztám is, de az hála istennek felszívódott.

Szerintem menj vissza dokidhoz ünnepek után, mondd el hogyan jártál, és kezdj egy új hónapot.Nem érdemes összevissza szedni, mert csak megzavarod a hormonjaidat.

Sok szerencsét!

2008. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Azt hiszem még egy hónapot megpróbálok és utánna abbahagyon. Azt nem tudjátok pontossan hányadik naptól kell szedni ?? Ha jól emlékszem az 5.mensis naptól 2*1 -et amig el nem fogy.
2008. dec. 30. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
neked doki irta fel?mert mindenkinek máshogy kell szednie. nekem 3. naptol kelet előző honapban naoi 1 et aztán napi 2 szemet
2008. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Válasz az utolsó kérdésre!


Nem nem doki irta fel volt még belöle itthon, de én regebben már szedtem csak nem emlékszem, hogy kellett akkor szedni.Köszi !! Most megpróbálom a 3. naptól !

2008. dec. 30. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekm most irta fel a doki és azt mondta hogy a 3.-5.napon kezdem el a lényeg hogy még az elején!!

BÚÉK

2008. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nincs értelme, ha a dokid nem ellenőrzi.Én is többször szedtem mint 3 hónap, de sikerült is teherbe esnem, de úgy hogy figyelte a peteérést:))

13 heteske

2008. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy tudom, hogy 3 hónapig lehet szedni, mert ha azalatt nem használ, akkor utána sem fog.

Nekem most a 3. naptól a 7. napig kellett 2*1 szemet szednem. Kb. másfél éve egy másik orvosnál viszont ha jól emlélszem, az 5. napon kezdtem el szedni.

2008. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia

Én most fogom a harmadik havit szedni. Nekem azt mondta a dokim, hogy mensi 2. naptól 2*1, 12. napon pedig uh. Eddig mindig volt pé, de nem akar összejönni. De nem vagyok elkeseredve, várom a következő lehetőségeket. Sok sikert neked.

2009. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!