Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem 3 napja...

Clostit szedtem 3 napja késik Lelet lent //?

Figyelt kérdés
Nyh.19mm több apró echo szegény képlet lehet terhesség ?
2023. jún. 8. 13:40
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Nem küldött semmire

Már mint a menzesz indul így ?

2023. jún. 10. 07:54
 42/50 anonim ***** válasza:

Pedig a ciklusnapokhoz kötött két vérvétel szükséges a clostyhoz....tényleg nem értem a dokit.


Ha a progi alacsony, akkor barnázás, pecsételés előzi meg a mensit pár nappal. Ha a progi alacsony, a terhesség sem marad meg, hacsak nem tudnak róla és nem kap pótlást az ember.


Ciklus 3.napján megszokták nézni az peteéréshez szükséges hormonok szintjén, és egyéb hormonokat, hogy látszódjon egyáltalán lesz e peteérés... majd ciklus 21.napján a progestteron szintet nézik, abból látszik volt e ovu és, ha igen akkor a progi elég magas e vagy túl alacsony.



Ha a hormonok nem stimmelnek, és ovu után látszik nincs pé, akkor jöhet a closty. De mindig oka van annak, hogy miért nincs magától ovu.


A closty egy erőszakos megoldás. Csinál peteérést, de ennyi. Ha egyéb gond van a terhesség létre sem jön, vagy nem marad meg, ha elindul.


Én anno ez miatt dokit is váltottam, mert ez volt első gondolata... nem is lettem terhes, csak egy jó endokrinológusnak hála, aki elkezdett kezelni pajzsmiriggyel meg ir-rel.



Szóval olvass utána, és tudni fogod, hogy egy doki megfelelő e vagy sem. Manapság elég a neten guglizni és már tudod, kb mit kell hallj a doki szájából..

2023. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom sőt voltam is vérvételen előtte minden kezelve volt és utána lett closti ez a második ciklus volt hogy szedtem előző én végig követve volt csak most nem mert szabadságon volt
2023. jún. 10. 09:15
 44/50 anonim ***** válasza:
És petevezeték-átjárhatóságid volt?
2023. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Persze átjárható
2023. jún. 10. 10:19
 46/50 A kérdező kommentje:

[link]

Látjátok rajta ?vagy ez szellem csík ?

2023. jún. 12. 15:12
 47/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ez száradási csík.
2023. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Egyből fényképeztem 1-2perc múlva
2023. jún. 12. 15:50
 49/50 anonim ***** válasza:

Ez szellemcsík. Látszik, hogy fehér és szürke. Ezena teszten a pozitív akkor is szembetűnő, ha ilyen halvány. Egyértelmű színe van. Nekem is az volt 10.dpo-n

Azért két nap múlva egy ismétlést megér, hátha nincs igazam.

2023. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
El hiszem mert még mindig pecsetelo vérzés van ugy hogy szerintem is negativ
2023. jún. 12. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!