Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szedtem be a clostit pár...

Most szedtem be a clostit pár napja és azt mondta a doki hogy hőmérőzzek. De most hogy beteg lettem, fucsba ment az eddigi hőmérőzés, majd legközelebbi hónapban folytassam? Vagy míg beteg vagyok ne mérjem majd csak akkor ha meggyógyultam?

Figyelt kérdés
Most járok a 10. ciklusnapomnál.Mit csináljak most?Hőmérőzzek tovább vagy sem?
2009. márc. 2. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha lázas vagy akkor nem sokat ér a hőmérőzés. Inkább akkor most használj ovu tesztet, az is megmutatja mikor van pé. Majd a jövőhónapban hőmérőzz.
2009. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem folytathatod, csak a ciklus.hu-n jelöld be, hogy ne vegye számításba azokat a napokat, amikor lázas vagy, vagy hőemelkedésed van.
2009. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!