Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni második...

Missed ab utáni második együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok

05.15 volt missed ab műtétem.

05.29 voltunk először együtt, szabad utat kaptunk. Elég kellemetlen volt, így hagytunk még időt magamnak helyreállni.

Ma ismét együtt voltunk és rögtön együttlét után elkezdtem vérezgetni, viszont nem erősödik reggel óta

Nekem ha megjön, akkor rögtön erősen elönt, ilyen nem szokott lenni hogy alig vérezgetek.

Műtét óta nem jött még meg egyszer sem


Mellem iszonyatosan fáj, úgy, mint terhesség kezdetekor

Tudom ilyenkor rengeteg változáson megy át a szervezet, nem tudni kit mikor miért csinál..


Így inkább tapasztalatok érdekelnének


Lehetek esetleg terhes a május végi együttlétből?

Nem gondolnám, hogy a hormonok ilyen gyorsan helyreállnának (azért merült fel a terhesség bennem, mert márciusban is vereztem napokig ilyen szinten mint most pozi teszt előtti napokban)


Vagy ez mensi lenne?

Vagy csak az egyuttlet nem tetszett a hasamnak?


Nektek hogyan telt a missed ab utáni elso ciklus?



2023. jún. 16. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszt?
2023. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá természetesen

Ha nem jön meg normálisan a hétvége folyamán akkor vasárnap csinálok egyet.

2023. jún. 16. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért gondolsz terhességre? A terhessegnek nem a vérzés a tünete, hanem az ellenkezője, hogy nincs vérzés. Szerintem simán a beavatkozás utohatasa.
2023. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan a vérzés nem a terhesség tünete. De mint írtam a kérdésben márciusban a terhességem kezdetekor volt vérzésem (ő az, akit elvesztettünk májusban)

Így a terhességet nem zárja ki a vérzés.

Ez a mértékű ami nekem van most, ez volt márciusban is.


A kérdést nem kimondottan a terhességre szerettem volna irányítani. Az érdekelne leginkább ki milyen furcsaságokat tapasztalt magán missed ab utáni hónapban.

2023. jún. 16. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Ez a legnagyobb kérdés.

Ha igen, rendesen, akkor szunte kizárt a terhesseg, meg fog valszeg jönni

Ha nem, akkor simán terhes is lehetsz

2023. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk. Akkor nem merült volna fel a gondolata a dolognak 😃
2023. jún. 16. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
És ezt nekünk honnan kellett volna tudni?
2023. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sehonnan, ezért írtam meg kommentben, amikor felmerült ennek az infonak a hiánya. Nem értem miért kell nekem ugrani.
2023. jún. 16. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem műtét után pontosan 33 napra kicsit fájt a hasam és egy napig véreztem, de nekem ez nem az az igazi mensi vér volt, inkább alvadt, fekete. Erre a napra szintén 33 nap múlva hatalmas görcsökkel megindult a menstruációm. Már rendesen.


Az első együttlétre műtét után nem volt különösebb probléma. Annyi hogy fájdalmas volt. Talán még a második is. De aztán minden a régi lett.


Azt hogy terhes lehetsz e persze nincs kizárva. Vegyél tesztet és nézd meg. Az lesz a legkönnyebb és akkor már ezzel azzal is többet fogsz tudni. 🙂

2023. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor még az is lehet úgy járok mint te, hogy csak a következő mensi lesz erősebb.

06.08 5mm volt a mehnyalkahartya, azt tudom, orvos nézte. Számítottam rá, hogy esetleg szokatlanul gyenge lesz a mensi, reméljük nem pótolja be következő hónapban a fájdalmat


Koszi a válaszodat!

2023. jún. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!