Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét utáni 16. napon...

Kleyo kérdése:

Együttlét utáni 16. napon csináltam egy terhességi tesztet, amin a második vonal elég halvány lett a meghatározott idő után. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Kb három napja nagyon erős megfeszülést tapasztaltam, ami nálam gyakori volt azelőtt is, a sajnos magas ösztrogén miatt, csak nem ennyire intenzíven. Ez az utóbbi két napban teljesen elmúlt. Egy pár nap elég stresszes is volt, szóval úgy gondoltam, megint a stressz miatt nem fog megjönni. Görcseim, vérzés nem volt. Akkor most mi ez a halvány vonal?

2020. márc. 7. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Gonosznak fog tűnni


Értő olvasás?


1 csík nem terhes

2 csík terhes

2020. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

U.i.

Sehol nem írják, hogy egyforma lesz a 2 erőssége



Gratulálok!

2020. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez is egy kamu kérdés

Mi ez a halvány volbal⁉️ISTENEM!😂😂Hát mi a lenne szerinted?

2020. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy terhes vagy. Gratula!
2020. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na értem én a felháborodást, meg az értő olvasással kapcsolatos megjegyzést, de most komolyan, ha vonal nagyon halvány, én szerintem érthető ha kétségeim támadnak. A vonallal kapcsolatos kérdésem szónoki volt, értem mit jelent, a mellfeszülés megszűnést, és a halvány vonal kapcsolatát nem. Így érthető? :D

Továbbá életemben először használtam tesztet, látom a képet, látom a vonalat a teszten ami annál is halványabb. Naná hogy kérdezek előbb mint bizokodni kezdenék...

Nem tettem hozzá ugyan, de még nem vártam meg a vérzés idejét, pár nap van hátra. Ez is fokozta a kétségeimet.

Köszönöm vagy így vagy úgy mindenki segített.

2020. márc. 7. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha időn túl jott ki a második csík, akkor vedd semmisnek.
2020. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Benne van a használatiban: ha letelik a teszt által megadott "x" perc (5 perc általában) és akkor 1 csík van, akkor negatív. Utána ki kell dobni a tesztet, mivel a percek előre haladtálval jelenhet meg szellem csík, ami nem a valós eredmény.
2020. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én tesztem szinte nem is lehetett látni olyan halvány volt.10 nap után lett nagyon erős.Menstruácio előtt általában halvány,de az is terhességet,illetve van hogy kémiai terhességet jelent!😏
2020. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kémiai terhességtől tartok, most hogy így elmúlt a mellfeszülés. Persze ahogy mondtam se görcsök se vérzés. Az öt percet betartottam. Hát reméljük akkor...
2020. márc. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!