Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt + tüszőrepesztő...

Clostilbegyt + tüszőrepesztő + progeszteron, 8-10 dpo kevés barnázás, 10 dpo predictor negatív. Ez lehet esetleg még beágyazódás?

Figyelt kérdés

3. stimulált hónapom. A laborom jó, spontán is van peteérésem, a progeszteronom is rendben. Nagyon enyhe IR miatt metformint szedek, diétát tartom, próbálok mozogni. Ovitrelle-t 6-án adtam be. Mk. oldalon 1-1 érett tüszőm volt, egyiket 7-én, a másikat 8-án éreztem repedni. 10-én este kellett elkezdenem a progeszteront. Én korábban soha nem barnáztam. Doki azt mondta, hogy a progeszteron elkezdése után 10 nappal teszteljek, a folytatás ennek függvénye, ez holnap lenne. Tudom, hogy más megélése nem lesz az enyém, azt is hogy korán teszteltem és hogy egy hét múlva lesz majd biztos bármi is, de most nagyon nehéz türelmesnek és bizakodónak lennem.

Köszönöm ha írsz!



2023. jún. 18. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!