Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek minden hormonja rendben...

Akinek minden hormonja rendben volt(peteèrese is volt)csak sok ideig nem jött össze a baba ès ezèrt clostylbegytet ìrt fel az orvosa plussz tüszőrepesztőt,hogy biztosan megrepedjenek a tüszői annak hanyadik ciklusban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nekem minden hormonom rendben van màr, csak a prolaktin volt 300 fölött picivel,de azòta màr 178-ra visszament gyògyszerrel(Amit teherbeesèsig szednem kell, plussz 12. Hètig majd, ha összejön),ùgyhogy ez se lehet majd a problèma stimulàlàskor.Jövő hònapban kezdem majd el,ha ebben a hònapban nem jönne össze.1 ève volt egy terhessègem,amit 21 hetesen megszakìtottak ès azòta màr rendbe jöttek a hormonjaim..Tsh is rendben van ,ami 1,33 most, de az màr egyből helyrejött a terhessèg megszakìtàs utàn.Februàrban mintha elkezdődött volna valami, de elkezdtem görcsölni ès ròzsaszínes pecsètelgetèsre lettem figyelmes,ami mèg sosem volt nekem ,plussz rà egy napra elkezdtem vèrezni,ùgyhogy elengedtem a dolgot.Azòta semmi....Ezèrt kèrdeztem rà a dokinàl a clostyra...Azt mondta "persze, nincs akadàlya"màr ajànlani is akarta ès ezutàn mondta,hogy ad tüszőrepesztőt is,hogy biztosan megrepedjenek a tüszők...Kinek mik a tapasztalatai???

#hormon #babaprojekt #Clostilbegyt #Tüszőrepesztő injekciò
2021. okt. 7. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a második hónapban. Előtte minden értékem jó volt, de másfél évig nem jött a baba. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam a gyógyszerek szedése miatt. A méhpempő, gyógyteák, vitaminok stb. nem segítettek sajnos, pedig egy vagyont elköltöttem rájuk.
2021. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszt :) remèlem nekem is segìteni fog.Mennyit szedtèl 5 napon keresztül?Gondolom mivel volt peteèrèsed àltalàban,ìgy 5x1-et?
2021. okt. 7. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 napig, de 5x2 kellett. Nem stimulált túl így sem. Annyi különbség volt a gyógyszeres és a természetes peteérés között, hogy gyógyszerrel mindig két tüsző érett meg, anélkül pedig egy. Örültem volna az ikreknek, de végül egy baba lett, hiába volt kettő tüszőm.
2021. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert! 😊 Ez lemaradt előbb 😊
2021. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm szèpen ès gratulàlok a babàhoz 😊 kaptàl tüszőrepesztőt is?
2021. okt. 7. 14:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha èn is kettőt szedek 5 napon àt ès tüszőrepesztőt kapok,akkor ùgy nem lehet túl stimulàlni?Nem èrtek hozzà, csak azèrt kèrdezem 😅
2021. okt. 7. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom😊 Igen kaptam. Nekem nem okozott gondot a kettő, plusz a tüszőrepesztő. Szedd úgy ahogy az orvosod mondja, az a biztos.
2021. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm ❤ 😊De jò lenne,ha nekem is összejönne a babòca 😊 règòta vàrjuk màr,remèlem ezùttal egèszsèges lesz 😕
2021. okt. 8. 07:46
 9/11 anonim válasza:
Elnézést, de szeretném megkérdezni (én is még csak most kezdek jártas lenni benne) hogyha van peteérés akkor miért kell a stimulálás? Nekem van domináns tüsző mindig és az orvosom csak Ovitrelle injekciót fog adni. Kellene más is? A kérdezőnek van peteérése akkor miért kell stimulálni? Nem elég az injekció hogy az érett tüsző megrepedjen?
2021. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azèrt kellett mert 11 hònapja nem esek teherbe rendes peteèrèssel..Van olyan,hogy baj van a petèrès minősègèvel ès ekkor is szoktàk alkalmazni a Clostyt.De nekem lehet nem ezzel volt a baj ,mert mèhtükrözèsen voltam ès talàltak a mèhfalamban beèpülve egy 10 12 mm es gömb alakù csontot.Az előző terhessègemből visszamaradt màsfèl ève, ami 21 hetesen lett megszakìtva..Csoda,hogy nem kaptam fertőzèst...5 orvosbòl 1 vette èszre..Màsfèl èvbe került.

Remèlhetőleg mostmàr nekem is sikerülni fog a baba.Szòval,ha bàrki ilyen idős terhessèget szakìt meg,mert nem születne meg egèszsègesen a babàja, akkor ajànlom utànna egyből a mèhtükrözèst,nehogy ùgy jàrjatok mint èn ,mert nem kellemes èrzes 😕 A clostyra visszatèrve mèg annyi,hogy több peteèrèst csinàl, ezàltal több esèly van hogy valamelyik megtermèkenyül.

2021. dec. 8. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!