Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete csináltam Gabriel...

Nessy25 kérdése:

Egy hete csináltam Gabriel tesztet, szerintetek van okom az gyanítani, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy azt hittem május 12.én jött meg utoljára.. És késik. Csináltam egy Gabrielt, időn túl egy piros vonal. Pár órával később lett ott a vonal. 3 napra rá megismételtem, ismét negatív de félretettem pár órával később más egy vastagabb rózsaszín csík. Csatolok képet a két tesztről. Csak, hogy eszembe jutott, hogy nem 12.én jött meg, hanem május 28.án, de ,akkor még időben vagyok. Viszont két hete faj a derekam, bele beleszúr a méhem, és folyásom van. Használtam betadin kúpot, de ma reggel már érzem, hogy be is gyulladt a hüvelyem, ott a bejáratnál. Elég kellemetlen. Ma megyek délután nőgyógyászhoz, de addig gondoltam, hogy megkérdezem, hogy kinek mi a véleménye..Tudom, hogy időn túl, akkor nem számít, de a felső képen csak egy halvány vonal, az alsón pár nappal később már egy vastag halvány vonal. A képen nem tudom mennyire látszik, de a csík egyébként rózsaszín, nem szürke. Csatolok képet.


[link]



2023. jún. 21. 11:30
A kérdező szavazást indított:
valószínű terhes
valószínű nem terhes
24 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy a fölső az reggeli vizeletből lett, az alsó az napközbeni. Tudom, hogy délután nőgyógyász de mégsem hagy nyugodni a gondolat.
2023. jún. 21. 11:37
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak szaradasi csik lesz

Par ora mulva viszont nem nezegetjuk a tesztet,pont ezert...

2023. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen, én is annak gondolom.. csak olvasgattam itt a gyakorin és olvastam már olyat, hogy kesöbb lett vkinek pozitiv.. meg ami ugye kicsit furcsa, hogy a felső csak egy piros halvány vonal, a második par nappal kesöbb meg egy vastag vilagos piros vonal.. szellemcsík valószínűleg..
2023. jún. 21. 11:58
 4/21 anonim ***** válasza:
Esetleg friss teszt?
2023. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mivel még nem késik, par kb 3-4 nap múlva esedékes csak.. csak sajnos nekem covid óta ket hetente jött meg.. voltam vele dokinal de nem tudtak megallapitani hogy miert.. lehet az oltas.. meg akkor ültettek be a kezembe egy fogamzas gatlo kapszulat, amit 3 hónapja kivetettem, mert folyton ket hetente véreztem...a kapszula egy évig volt bennem..ezert kicsit nehez is megmondani, hogy mikor esedékes, meg ovuláció stb...
2023. jún. 21. 12:25
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha szerinted ezek vastag piros meg rózsaszín csíkok, akkor tényleg jelentkezz be orvoshoz, de szemészhez...
2023. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell ilyen bunkónak lenni! Nem mondtam hogy vastag és erőteljes csík.. csak csoh az első egy vékony halvány piros, a második meg egy már sokkal vastagabb es egy picit a szine is jobban lathato.. amugy meg a kepen lilasnak tűnik, de élőben rózsaszín...
2023. jún. 21. 14:41
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem, az első nem piros, kicsit sem.

Nem, a második nem "sokkal vastagabb" és a színe sem látható picit sem jobban.

Nem, a tesztet nem órákkal később olvassuk le. Könyörgöm, olvasd már el a használati utasítást.

Azért kell sajnos ilyen nyersen fogalmazni, mert ha virágnyelven írjuk le, akkor továbbra is bemagyarázod magadnak, hogy terhes vagy.

Nem, nem vagy az.

A pozitív teszt képen is pozitív.

Nem, ezek nem pozitív tesztek. Ezek negatívak.

2023. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8 hiaba mondod.

Tipikusan az a szemely a kerdezo akiar tudja hogy terhes,ott vannak a csikok de csak eloben latni

Csak azt nem ertem ha eloben rozsaszin,es te tudod,hogy a kepen szarul latni akkor minek teszed fel?

2023. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz, mert amugy is esedékes volt a citológia, úgyhogy megnézettem magam... a tesztet is megmutattam, és mondta h igen ez pozitív de menstruáció előtt is pozitívat mutathat... szóval nem én képzeltem be a csíkokat, mert az orvos is megnézte. Azt mondta ha nem jön meg 1-2 héten belül csináljak még egy tesztet...
2023. jún. 21. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!