Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt lehet...

Szerintetek ez a teszt lehet hogy később pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom, hogy terhes vagyok-e. 14 napja volt az együttlét. Vettem egy tesztet, amin időn belül volt egy nagyon halvány csík, de alig látható. De nem érzékeny teszt, 25-ös elvileg. Szerintetek az a halvány vonal jelenthet valamit?
2023. jún. 22. 08:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem potitiv. Csinalj holnap reggel is. Nekem ennel halvanyabb volt+idon tuli... 3,5 eves a kisfiam
2023. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív. De persze tesztelhetsz 1-2 nap múlva pozitívat.
2023. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én negatívna látom.

Teljesen megertem, hogy nem akar venni a kérdező ott, ahol ismerős dolgozik. Nem gondol sokat magáról, csak esetleg te nem ismersz pletykas embereket.

Kérdező, utazz el olyan helyre, ahol nem ismernek ☺️ vagy másik lehetőség, kérdezd meg a legjobb baratnodet, nincs e neki véletlenül otthon. Vagy nem venne/hozna neked egyet. Vagy itt is irhatsz ki kérdést, hátha valakinek van otthon felesleges, és szívesen küld egyet, ha közeledbol van, személyesen is atveheted.

2023. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy ugyanilyen tesztet. Negatív lett.
2023. jún. 23. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!