Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről?

Málnamálna kérdése:

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a ciklusom,a legtöbb idő az 67 nap volt mire megjött.Mindig erős vérzésem volt és soha nem barnáztam.Viszont most Június 2-3án volt meg a "menstruációm"amit nem is mondanék annak mert csak ilyen barnázás volt és 3 án el is múlt.Nagyon furcsának tartottam.Ezért ahogy elmúlt rá olyan 2 hétre csináltam egy tesztet ami halvány pozitív lett.Nagyon meglepődtem hiszen utoljára 1 éve volt pozitív tesztem de sajnos kémiai lett belőle.Már lassan 3 éve próbálkozunk.Aztán tesztelgettem tovább.Mimdegyik szép pozitív.Nem egyforma erős a két csík de szép pozitív.Ma reggel teszteltem egy facelle teszttel és egy digitális Clear blue val.A Facelle nagyon szép lett.A Clear Blue 1-2 hetet írt.

Annyira aggódom hogy kémiai lesz megint.Tavaly is 1-2hetet irt aztán utána rá pár napra meg is jött 47 napra a menzeszem.Ma járok a 23.ciklusnapomon.Csináltam több napig 10 es érzékenységű és 25 ös érzékenységű teszteket is és mindegyik szépen erősödik.Viszont nem tudom mikor jöhetett össze.Valós lehet ez a Clear Blue eredmény? Az 1-2 hét az 3-4 hetes terhességnek felel meg a papírja szerint.Lehet köze ennek a terhességnek ahoz a furcsa 2 napos menstruációhoz?Május 31-én,Június 7 én és június 18 -án voltunk együtt a férjemmel.Köszönöm szépen válaszotokat és ha egy kicsit sikerül biztatást nyernem hogy többet nem kell átélnem még 1 kémiai terhességet mert abba beleroppantam.



2023. jún. 24. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Itt senki nem lát beléd.


Menj el egy vérvételre, hogy ásd duplázódik e a Hcg.

2023. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a rendszertelen ciklussal jártál orvosnál? hány éves vagy? Mindig is ilyen hosszu ciklusaid voltak? Ezt sajnos igy nem lehet megmondani hogy kémiai lesz e vagy sem.Ne görcsölj rá ennyire.Nekem is a clerblue digitális 1 -2 hetet írt 15 nappal az aktus után. a legjobb ha vársz még egy hetet és elmész vérvételre. Orvoshoz már most elmehetsz, folsavat felir majd és egyéb vitaminokat.
2023. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, ne haragudj, de egy kémiai terhesség kb. semmi, mi lenne akkor veled egy vetélés esetén?

Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert ha eztnem tudtad eddig egyedül feldolgozni, akkor nagyon kéne a segítség.


Egyébként ha már 3 éve sikertelenek vagytok, akkor ugye mindkettőtöknek ki van már vizsgálva minden porcikája, ugyeugye??

2023. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
3as te nemtudod hogy egyes emberek min mennek keresztül.NEKED biztos első hónapban sikerült.Azok szoktak ilyeneket irkálni itt gyakorin.De egy kémiai nem semmi, az is terhesség. És az is megtudja viselni az embert.Ne értékeld így le az emberek fájdalmát mert mindenki máshogy éli meg a dolgokat.
2023. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

4. Nem, nincs igazad, nem tudod, min mentem keresztül.


Sajnos még lehet kémiaija, korai és kései vetélése... De ha már ebbe bele akar pusztulni, az így nem lesz jó.

Igen, mindenki másként éli meg a dolgokat, de aki ennyire kiborul egy kémiai terhességen, annak láthatóan szakember segítsége kell a megoldáshoz.


Persze, érzéktelenezz le, de attól neked jobb lesz, ha a következő gebasznál belegárgyul a kérdező a fájdalmába, mert senki nem mondta neki, hogy NEM CIKI SEGÍTSÉGET KÉRNI A FELDOLGOZÁSHOZ, HA EGYEDÜL NEM MEGY.

2023. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Na te se tudod hogy ő min ment keresztül...Feltett egy kérdést te pedig melléválaszoltál jól belerugván. Akkor is tapintatlan vagy.
2023. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
3-as inkább te keress fel egy pszichológust, de nagyon sürgősen!!!
2023. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Valami biztos, h elindult.


A Május 31 körüli együttlétből a clearbluenak nem 1-2-t kellene mutatni, hanem többet, viszont a jun 7 jó lehet.


A jun 18 meg nem játszik egyaltalán, mert akkor nem lett volna pozitiv a teszt, amit 3-hoz számított 2 hétre csináltál.


Szóval, ha a jún 7ből jött össze, akkor rendben is lehet minden. (Lassan a clearbluenak mondjuk váltani kellene 2-3-ra)


De legjobb lenne nőgyógyászhoz menni.

2023. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már átváltott a Clear blue 2-3 ra 😇
2023. júl. 7. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
👍🏻🥰🥰 Drukkolok!
2023. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!