Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Livsane teszt menzesz előtt 6...

Livsane teszt menzesz előtt 6 nappal?

Figyelt kérdés
Tudom, korán teszteltem és egy negatív tesztet mutatok most nektek. De lát valaki rajta egy halvány, reménykeltő vonalat, ami jelentheti azt, hogy majd pozitív lesz a teszt? :) Középidő előtt tudtunk együtt lenni, és csak az az egy alkalommal ebben a ciklusban. Semmi tünetem nincs, bár nem is lehetne tudom.

2023. jún. 25. 05:13
A kérdező szavazást indított:
Ez pozitív lesz. :)
Van ott valami halvány vonalka. ;)
Nincs ott semmi. :(
Fogalmam sincs mit látok. :D
33 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. jún. 25. 05:14
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Egy negatív teszten milyen halvany reménykeltő vonalat szeretnél, hogy lássunk? "Amitől majd pozitív lesz"? Te magad írod, hogy negatív. Ne haragudj, én nagyon szeretnék segíteni, meg drukkolok is, de ennek semmi ertelme. Igen, a teszted negatív, mondjuk menzesz előtt 6 nappal nem is csoda.
2023. jún. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De eleve ez egy nagyon érzékeny teszt, pont a korai kimutatás miatt. Lehet hogy reklámfogás, de elvileg lehetséges hogy ilyen korán jelez valamit. Abból kiindulva, hogy eleve középidő előtt került sor az együttlétre, bíztam benne hogy jelez majd valamit. Persze úgy tudom, hogy ilyenkor még nagyon halvány vonalka látszik csak. De én, mintha látnék rajta valamit. Igen, negatív a teszt, mert egyrészt ilyenkor eleve nem lesz egyértelmű az eredmény, másrészt, ha pozitív is lenne egyértelműen pl két nap múlva, attól még megjöhet majd szombaton ugyanúgy. Szóval, mivel ilyen korán tesztelek, ezeket mind bele kalkulálom. :)
2023. jún. 25. 05:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ha pozitiv lenne akkor nem jonne meg szombaton,mivel akkor terhes lennel...

Ez a teszt viszont negativ.

Minek teszteltel?csak marketing az egesz,hogy hat nappal menzesz elott kimutatja az eredmenyt ...a sok hulye meg bedol neki.

2023. jún. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom. Száradás után ilyen lett:

[link]

2023. jún. 25. 06:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztcsík reménykeltő, mert azt mutatja, jó a teszt, elég a pisi, és van rajta esély a második csíkra.
2023. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen lett?
2023. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj, hát reménytkeltő! 😄
2023. jún. 25. 06:39
 9/11 anonim ***** válasza:
van amikor ilyenkor még besem ágyazódik.Várj minimum a 10.napig nekem akkor már pozitív volt de a legjobb kivárni a 14.napot.
2023. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pozitív lett végül?
2023. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!