Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet megfogant a gyerek. És...

Lehet megfogant a gyerek. És most? Mi jön?

Figyelt kérdés

Feleségem reggeli hője a szokásos luteális szakasz lejártával még mindig magasan van. persze lehet, hogy csak késik a menstruáció, bár nem jellemző

Szóval oké, tegyük fel, hogy teherbe esett.

Mi jön most? Mármint mikor és milyen dokihoz kell fordulni vele? Mi a... menete a terhességnek tulajdonképpen? Nem biológiai, hanem teendők, ügyintézés, orvosok tekintetében.



2023. jún. 25. 17:00
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

10, te dolgod hinni meg nem hinni...:D Tanultam anatómiát és együtt csináltuka termékenységtudatos képzést.

Meg különben is, mit magyarázkodok? Számít az, hogy férj vagyok vagy sem? A kérdésen ez változtat bármin?

2023. jún. 25. 17:51
 12/45 anonim ***** válasza:
31%
De a feleséged kiskorú vagy értelmi fogyatékos, hogy neked kell Gyakorin megkérdezned, milyen orvoshoz kell menni, ha terhes?!
2023. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

12, gondoltam ha a gyermekemet várom, utánanézek a dolgok menetének.

Éppúgy az én gyerekem lesz, mint az övé, pontosan annyi jogom és özöm van hozzá, mint neki. Csak én most ráérek, ő meg nem.

Ismét: mirét is olyan fontos ez neked?

2023. jún. 25. 18:05
 14/45 anonim ***** válasza:
25%

😅 Ja, meg ha épp akkor sem ér rá, te fogsz szülni is, igaz?!


Hány éves vagy, hogy a nőgyógyász illetékességét sem sikerült egyedül kitalálnod?

2023. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Najó, elég volt a trollkodásból, taka van.
2023. jún. 25. 18:13
 16/45 anonim ***** válasza:
83%
Pedig szerintem is igaza van annak, aki azt írja, hogy kamu. Milyen orvoshoz kell mennie terhesen?? Ezt ketten nem sikerült kitalálnotok? Gyakorin kell megkérdezni?
2023. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Oké, akkor kamu, látom minden kategóriának megvannak a maga gyökerei akik mindenre képesek, csak a kérdésre választ adni nem.

Szerencsére a válaszokat már megkaptam az első néhány válaszban. De elég lehangoló, hogy egyesek nem azt nézik mi a kérdés, hanem azt elemzik, hogy a saját kis cöskevényes világképük szerint milyen emberek tehetnek és milyen emberek nem tehetnek fel bizonyos kérdéseket...

2023. jún. 25. 18:50
 18/45 anonim ***** válasza:
59%
Az a lehangoló, hogy ha ez nem kamu, akkor olyan emberek készülnek egy gyereket felnevelni, akiknek felnőtt létükre, ketten nem volt annyi eszük, hogy milyen orvoshoz kell menni terhesgondozásra, és még a neten sem tudtak utánanézni, hanem itt kell megkérdezni..... Életképtelenek miért vállalhatnak gyereket csak így? Milyen ember lesz belőle?
2023. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
18, nem az volt a kérdés, hogy milyen orvoshoz kell menni....
2023. jún. 25. 19:23
 20/45 anonim ***** válasza:
70%

#19.

"Mármint mikor _és milyen dokihoz_ kell fordulni vele?"

2023. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!