Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnék! Ennyitől...

Gyereket szeretnék! Ennyitől lehetséges-e, hogy megfogantam?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok. Olvasgattam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. A ciklusom 16. napján voltam. Aktus ugyan nem történt köztünk, mert kiszállt a srác, mivel egy másik lány miatt bűntudata volt. Csak megujjazott (kb. 5 perc), miközben én a péniszét simogattam. Előváladék kevés volt ugyan, de volt. Hogy került-e a kezére belőle, mikor a saját péniszét megfogta, nem tudom. Az enyémre talán kicsi, de mivel kevés volt, rögtön megszáradt. Benyúltam ugyan a hüvelyembe, nem tudom ez elégséges-e.

Előtte sokat volt pisilni.

Már összeolvastam mindent ebben a témában. 37 évesen én is tisztában vagyok vele, hogy mi kell a gyerek fogantatásához. De sok helyen azt írják, hogy ennyitől is lehet terhesnek lenni. Vagy ez csak riogatás egyesek részéről? Pasit nem szeretnék, de gyereket igen.



2017. ápr. 1. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Lol, te kb. 37 éve + 9 hónapja megfogantál már, igen.
2017. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
szinte kizártnak tartom, hogy ennyitől összejöjjön
2017. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Egy teherbeeseshez (ha a termeszetes utat nezzuk csak),kozosules kell, ami annyit jelent hogy egy ferfi bedugja a peniszet egy no huvelyebe,es a spermajat belespricceli egeszen a no meheig. Az,hogy te magadhoz/magadba nyultal a kb.egy cseppnyi elovaladekos ujaddal ami majdhogynem mar meg volt szaradva,es o megpettingelt,meg ha volt is a fiu ujjan elovaladek ez kb.lehetetlen hogy ennyitol te teherbeeshettel. Masok elesbem nyomjak,bele is elvez a srac,megsem lesznek terhesek,sok no. Ha te ennyitol az lettel,fogj kezet mariaval.
2017. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

te vagy nem 37 vagy, vagy nagyon hülye.


Úgy akarsz teherbe esni, hogy felszeded valaki pasiját és magadba tömködöd a spermás kezed. Ideje, hogy kihaljon az embeeriség

2017. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Es az,hogy te kozel a 40-hez ennek nem vagy tudataban inkabb nem is minositenem.

Utolso voltam.

2017. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Bocs,igy mar utolso elotto.

Bocsi utolso

Es teljesen igazad van me kene alljon mar a szaporodas,mert az emberek anyak es anyukajeloltek egyre hulyebbek,es a tudatlansag es az emberi hulyeseg ugy nez ki,hatartalan.

2017. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy nehéz a helyzeted, még nem vagy lecsúszva semmiről, én is ennyi idősen szültem, bár nekem van párom, igaz későn találtam meg. De azt ugye tudod, hogy egyedül nagyon nehéz gyereket nevelni? Lenne segítséged?


Én a helyedben nyílt lapokkal játszanék és megmondanám, hogy gyereket szeretnék, de a pasi nem kell. Vagy elmennék egy spermabankba, de ebben nincs tapasztalatom. Van olyan ismerősöm, aki megbeszélte egy pasival, hogy rendelkezésére bocsátja a spermáját és azt beültették a nőnek. Sikerrel. Nem jelentkezett, hogy látni akarja a kislányt, de ez is volt a cél. Ma már 6 éves.

2017. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Most bocsánat! De ha 37 évesen tisztában vagy azzal, hogy mi kell egy gyermek fogantatásához, akkor ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan! Annak hogy kétszer egymás után megnyerd az ötöslottót is több esélye van, mint hogy az előváladékos ujjad bedugod "hátha" gyerek lesz belőle.Pláne hogy a spermiumok szabad levegőn szinte azzonnal pusztulnak. Egy direkt szex után sem garancia hogy terhes marad az ember lánya!
2017. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon szánalmas.
2017. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy az előváladéktól is lehet terhes valaki nem azt jelenti hogy egy ujjnyit (száradva) bekensz a hüvelyedbe.

Hanem hogy aktus közben, ahogy folyamatosan termelődik és távozik percekig bent van a pénisz a hüvelyben. Azért oéyan esetekben szokott ez felmerülni a terhesség. ahol éppen magömlés előtt veszi ki a hímnemű, főleg hogy ahogy közeledik a végéhez egyre több spermium jelenik meg az előváladékban.

2017. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!