Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap van vissza mensesig.Tegn...

5 nap van vissza mensesig.Tegnap délelőtt iszonyat hasszurkám volt,azt hittem meg fog jönni.Elmentem wc-re,és a papíron valami rózsaszínes átlátszó nyálkahártya volt benne tűhegynyi vérdarabkákkal.A hasszurka végül elmúlt.Ez beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
Este munkában leszakadt a derekam a keresztcsontnál.Kicsit sötétbarna ha megtörlöm wc papíron.Fájnak a melleim,kicsit megnőttek.
2023. jún. 27. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, meg fog jönni, mi s kérdés?
2023. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, de hamar rá fogsz jönni ha elkezdesz vérezni akkor megjött, ha nem akkor csinálj tesztet.
2023. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megjott a menstruaciod...
2023. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt még nekem ilyen egy héttel előtte.Akkor lehet ez is,az is.Rendben köszönöm.
2023. jún. 27. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát most van, na bumm...
2023. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mult honapban negy nappal hamarabb jott es olyan volt,mint a niagara vizeses.soha nem szokott ilyen lenni.de most volt...ilyen is van,nem vagyunk gepel
2023. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*gepek
2023. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, te is tudod, totál felesleges ilyen kérdést feltenni, erre nincs most válasz.
2023. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose unjàtok meg. Mit nem lehet azon felfogni, hogy bármi lehet??? IQ teszthez kötnèm a gyerekvállalást.
2023. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
A beágyazódási vérzés ha van is, akkor nagyon kevés. Általában olyan 1 törlésnyi barnás nyunya. Nekem volt annak idején az egyik terhességemnél, de a derékfájás pl a szülés utáni első menstruációtól jelent meg, régen sosem volt ilyen. A mellem nagyon sokszor majd' szétrobbant menszi előtt. Ezek nem terhességi tünetek, hanem a bármi lehet kategória. Hormonálisan ezek a szakaszok nagyon hasonlóak :) Az viszont semmiképp nem jó ha menszi előtt barna folyás van, ha ez rendszeressé válna, akkor fordíts rá figyelmet, vizsgáltasd ki. (Progeszteron hormon elégtelen mennyiségére vagy működésére utalhat. Attól függ, hogy kevés progeszteron okozza a problémat, vagy túl sok ösztrogén.)
2023. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!