Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lesz így kisbabám?

Hogy lesz így kisbabám?

Figyelt kérdés

Kicsit kétségbe vagyok esve. Hogy lesz úgy kisbabám, ha a férjem mindig azt akarja, hogy én legyek felül a szexnél! Lesz így esélyem? Mert én már mindenfélét hallottam, de viszont az a gyakoribb, hogy azt mondják, aki babát szeretne, ne ezt a pózt válassza!

:(


2010. okt. 13. 10:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Hát mondd a férjednek, hogy úgy is szexeljetek, hogy te vagy alul, ne legyen önző!!!
2010. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
33%
Kisebb az esélye de nem lehetetlen.
2010. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőm úgy lett terhes, hogy nem volt behatolás, csak petting. Ha az a gyerek meg akar születni, úgyis meg fog!

Amúgy meg elő a korbácsot, és szolgáljon a Drága!!! Ahogyan te parancsolod!

2010. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hiába mondom...
2010. okt. 13. 10:55
 5/34 anonim ***** válasza:

Feküdj hanyatt, és kapaszkodj :)!!

Ha te nem mégy felülre, nemigen tud kényszeríteni :)

2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Amikor tudom, hogy eljött a termékeny időszakom, akkor próbálom kerülni ezt a pózt, hogy én vagyok felül. De hiába, mert párom folyton azt akarja, hogy én legyek felül. Mit tegyek? Hiába mondom, neki, hogy így nem sok esély lesz akkor a babára, nem érdekli, neki csak az számít, hogy én legyek felül és kész.
2010. okt. 13. 10:58
 7/34 A kérdező kommentje:

Amúgy pl. tegnap is ez volt, de utána nem folyt ki belőlem az "anyag" és rajta sem maradt azt mondja...én nem álltam akkor fel, hanem gyorsan elfeküdtem, nehogy kifolyjon. :(

Nem folyt ki, utána nem is mosakodtam de nekem akkor is furcsa lenne, hogyha így el tudna oda jutni a "katona" ahova kéne...

2010. okt. 13. 11:00
 8/34 anonim ***** válasza:

De Te mit akarsz? Mert a párod nemigen tud alád feküdni, ha te hanyatfekszel. Ha úgy nem akarja, akkor nincs szex szeva. Majd megunja!

De különben nem attól függ. Viszont nem tudom hogy fogtok meegegyezni agyereknevelésben, ha ebben nem tudtok:)

Ha regaszkodsz a felül pózhoz(igen, te, hiszen te csinálod) és minden áron akarsz valamit mahinálni, akkor aktus után állj gyertyát!

A harmadik világban a misszionárius póz jóformán ismeretlen, nem kedvelt, mindig a nő van felül, Indiában is kedveltebb, mégis, úgy tudom , elég sok gyerek születik ezeken a vidékeken.


Miért gondolod, hogy a férjed minden óhaját, sóhaját teljesítened kellene???

2010. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Pedig eljut gondolj csak abba hogy ha nem arra gyúrtok hogy babád legyen akkor ált. nappal is szeretkeztek és utánna felállsz van dolgod főzöl mosol takaritasz nem fekszel utánna órákig az ágyban


ez a biológia ha nem igy lenne akkor már kihalt volna az emberi faj.

2010. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg , úg yis teherbe eshetsz, ha mindig állva csináljátok! Nem kell fejenállnod. Ki van ez találva!

Egyetlen spermium elég, ezek mozognak, úsznak felfelé, s a váladék még segíti is őket. Lehet, hogy a férjed azt akarja, hoyg ne gyerekgyár legyen, csak élvezzétek a házaséletet. Nem kell tudni azt a epeteérést! Ha egészséges vagy,akkor a gyermekáldást ELFOGADNI kell, nem megküzdeni érte. Készülj fel lelkileg, testile, és trónörökös akkor fog érkezni, amikor az a legjobb lesz! Ez biztos!

Ha nem vagy egészséges, akkor kezeltesd ki magad, és aztán várd a gyermeket, amikor érkezik. Megértem a férjed, én is szerelmeskedni akarnék, nem pdig "gyereket csinálni"

Viszont a pózokat lehet néha váltogatni, vegyél már neki egy Káma Szútrát!

2010. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!