Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabám lesz vagy játszik...

Kisbabám lesz vagy játszik velem a szervezetem, becsap a testem?

Figyelt kérdés
Kb. 20-án volt peteérésem, 23-a óta fáj a hasam alja, a derekam majd leszakad, olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne, fel vagyok puffadva. 25-26-án pecsételő vérzésem volt, hányingerem van, állandóan álmos vagyok. Tegnap már nem bírtam tovább, csináltam egy tesztet, de - lett, hisz még 1 hetem van az elmaradó mensiig. Ezek a tünetek lehetnek a beágyazódás tünetei, és babánk lesz vagy tréfát űz velem a testem, mert annyira szeretnék picit, hogy magamtól produkálom a jeleket? Ki mit érzett, volt már valaki így, baba lett belőle?
2009. márc. 28. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja,én is igy vagyok vele már pár hónapja.Szerintem csinálj még egy tesztet a nemvárt után pár nappal,majd kiderül minden.Ha a teszt megint nem mutat csak -ot,és továbbra se jön meg,menj UH-ra!
2009. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1éve próbálkozunk és most derűlt ki hogy gond van a hormonjaimmal.

Több cukluson keresztűl voltak hasonló tüneteim, és azt mondta a doki, hogy a nagyon akarás produkálhat ilyet.

Nem akarlak elkeseríteni, és remélem minél előbb egy picurka fog a pocakodba költözni.

Drukkolok.

2009. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a gyógyszer abbahagyása utáni pár hónapban voltam így, pé-től mensisen fájt a hasam és a derekam. Elmentem dokihoz, aki megállapította, hogy nem repedt meg a tüszőm és annak a hormonjai okozták a tüneteket. Szerinte tabi abbahagyása utáni fél évben ez gyakori.

Üdv.

2009. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!