Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha heti 4 nap...

Szerintetek ha heti 4 nap kardiot edzek, akkor teherbe tudok esni, 53 kg vagyok, első baba szoptatását áprilisban hagytam abba, mondhatni azóta próbálkozunk, szedem a femibiont es a magnéziumot, esetleg valami tipp mivel lehetne elősegíteni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak harom honapja probalkztok

Legyel turelmesebb .

2023. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ciklusod? Peteérésed?
2023. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
cikluson van igen és rendszeres is, igazából év eleje óta próbálkozunk de a szoptatás elhagyása óta gondolom, hogy össze jöhetne talán könnyebben. 33 vagyok
2023. júl. 5. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első baba is úgy jött össze, hogy edzettél?

Nekem 2 terhességem volt eddig, mindkettő pont egy olyan időszakban, mikor az idő miatt nem jártam futni, nálam szerintem összefüggött. A futásnál a rázkódás tuti nem tett jót a többi időben, lehet az edzés ennyiből jobb...

2023. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elsőnél fél év próbálkozás után jött össze, addig kihagytam az edzéseket, csak az érdekelne, hogy nem nehezitem-e meg ezzel a teherbeesést
2023. júl. 5. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
En vegigtoltam edzesekkel az egész hónapot mikor vegul osszejott a lanyom. Meg a teszt napjan is ugy keltem fel 5kor h tolok egy edzest, de annyira faradt voltam, h nem ment. Aztan masnap reggel pozitív lett a teszt. Szerintem ha esetleg az ovu kornyeki napokat kihagyod,de lagalabb az ovu utani 2-3 napot sincs vilag vege, es akkor nyugodt is lehetsz, h megtettel mindent. En szemely szerint azt vallom, h az edzes ha jol esik kizart h artana. Mindent serkent.
2023. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem terveztem babát. Egy alkalommal történt baleset, amitől teherbe is estem. Napi 2 órát edzettem, 1 súlyzóst+1 kardiót. Terhesség alatt is edzettem, de vigyáztam. Aztán szülés után egy hónappal újból elkezdtem. Néhányan azt mondják, hogy az edzéstől csökken a tej, 11 hónapja szoptatok, és intenzíven edzek, rengeteg tejem van még mindig. Szerintem a mozgástól nem kell félni.
2023. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!