Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhességtől? Reggel...

Ez lehet terhességtől? Reggel szép lapos a hasam, napközben meg kezd egyre nagyobb lenni, estére már szép kerek, mint tényleg egy terhes has.2napja késik a menstruációm, ezenkívűl nincs más tünetem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg eszel olyanokat, amik puffasztanak? Egyáltalán eszel? Csak azért, mert tudod ez férfival, nővel így van ám, nem hallottál még senkit panaszkodni, hogy amíg nem eszik tök jó, aztán reggelizik egy szelet kenyeret és máris akkora hasa van, mint egy ház?


Két napos mensturációs késésnél, max. egy sejtcsomó még a "gyerek" és semmi nem látszik a hason tőle...

2010. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te...reggel semmi hasam estére már mozogni alig birtam párom még mondta is úgy nézek ki mint aki terhes (ezt mensi előtt 2-3 nappal mondta)aztán szombaton nem jött meg nem szóltam neki hétfő este még fürdött csináltam 3 tesztet mind a 3 szép pozitiv...mikor kiszállt a zuhanyzóból csak annyit mondtam neki igazad volt és a kezébe nyomtam a tesztet!Úgyhogy lehetséges
2010. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy terhes vagy, vagy cisztád van!

Cisztásan ugyanez a tünetem volt!

A haspuffadás a hormonoktól van!

Drukkolok, hogy baba legyen!

A haspuffadás terhesség elején lehetséges tünet!!!

2010. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Tesztet mikor csinálsz?
2010. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én majd 7 hetes vagyok, és amióta megtudtam, hogy babát várok (majd 3 hete), azóta ugyanígy puffadok én is. Reggel semmi gond, aztán 1 pohár tea, vagy 1 szelet kenyér, és el is kezdek puffadni.

A doki szerint a hormonok okozzák.


Remélem + tesztelsz :)

(persze csak ha szeretnéd)

2010. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szeretném ,persze.

majd hétfőn fogok tesztelni.

köszi mindenkinek.

2010. okt. 13. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikus puffadás.
2010. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de milyen puffadás?terhességi, vagy emésztési?
2010. okt. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!