Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.3-4 hetes terhes lehetek....

Kb.3-4 hetes terhes lehetek. Az orvos csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látja.4 nap múlva kell visszamennem uh-ra. Vajon akkor látszik már valami? Késik a havim, és 2 pozitív tesztet is csináltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az még nagyon korai, akkor sem fog látni semmit, max az üres petezsákot. 7-8 hetesen már jó eéllyel embrió és szívhang is lesz.
2011. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gond,már az üres petezsáknak is örülni fogok,csak már lássak valamit:)Aztán meg türelem!köszi a választ!
2011. nov. 5. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam kb 5 hetesen látott egy 3mm-es petezsákot, előtte 4 nappal (az első UH-n) még azt mondta biztos nem vagyok terhes. Azóta már 7 hetes a pici a pocakban.
2011. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az erdekelne hogy ket pozitiv teszt, mert nem eleg meggyozo hogy terhes vagy. Pozitivan gondolkoj ott a baba es minden rendben lesz vele. Lehet hogy uh nem nagyon latszik de ott van. Majd kesobb latszik.
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,már látta a petezsákot,az embriót is halványan,jó helyen van hál'Isten!Jövőhéten újra megyek,akkor már jobban fog látszani!Kisebb a feltételezett korához képest,val.színű később termékenyültem meg,mint ahogy a peteérés volt.köszi a választ mindenkinek!
2011. nov. 7. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

(# 3/5)

2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adrika ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is gratulálok!

Most mennyi idős terhességet állapított meg a dr?

Csak mert én 10-ére nagyon nem várom,tüneteim vannak és 5! pozitív tesztem!

Érdekelne,vajon mit fog látni a dr,ha pont nemvárt napján engedtek el melóból dr-hoz!?!

2011. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedden voltam,a petezsák és az embrió nagysága alapján,6hetesnek mondta a doki,minden oké,és vert a picike szíve:)))Drukkolok!köszi a jókívánságot mindenkinek!
2011. nov. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!