Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

06.08. Án kezdődött utoljára menzeszem de amikor az befejeződött akkor végig barnáztam kb. Most nagyon tojásfehérje váladék sem volt, pedig mindig szokott lenni ovukor és olyan mintha mennének össze a melleim. Kicsit sem érzékenyek. Nekem menzi előtt mindig érzékenyek szoktak lenni. Tegnap óta durván barnázok annyira hogy már tampon kell . Lehet ez most menzesz lesz? De mindig szokott feszülni előtte a mellem! Pattanásaim nagyon vannak.

Egyébként réz spirálom van és a párom mindig belémelvez de remélem nem lett baj.. tavasszal nézték a spirált uhn orvosok akkor azt mondták minden rendben van vele, 2021 .01. Óta van fent..

és a menzesznek semmi de semmi jele. Nem jönnek a premenstruációd tünetek és a melleim kb teljesen le vannak eresztve! Ha nem jön végleg akkor nyilván tesztelni fogok de mit gondoltok erről? Lehet bajba kerültem? Nagyon félek igazabol.



2023. júl. 5. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, a spirál nem 100%
Nem, ez valami más lesz
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jele? Dehat verzel! Akkor ez mi?


Amugy meg csinalj egy tesztet es kiderul.


Nem vagyok otthon ebben a spiralban, azt tudom, hogy nem hormonos, de okozhat attol meg a menstruacioban valtozast, nem? Biztos fel van tuntetve a tajekoztatojaban, olvasd el.


Pms tunetek meg jonnek-mennek, valtozhatnak idovel. Nekem volt par ev, hogy a hasam fajt elotte, most par eve meg mar csak a mellem, ez is elofordul.

2023. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sajnos egész hónapban barnázgattam kisebb nagyobb kihagyásokkal.
2023. júl. 5. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ha egész hónapban folyamatosan pecsételő vérzésed volt.
2023. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvos... eszedbe se jutott? Aut gondoltad a pecsételés normális? Lehet méhszájseb, vagy polip vagy akármi... nézesd meg magad.
2023. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy teszt segítene a kérdès megválaszolásában


Amúgy fogalmunk sem lehet.


Ismerek nem egy spiràlbabát..



A panaszaiddal menj dokihoz.

2023. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miujsag veled ?
2023. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy dokihoz nem jutottál még el, sokára adnak időpontot stb., de egy terhességi tesztet se vettél? Mióta élek nem életet, mindig van otthon 1, pedig mindig védekezem, évekig óvszerrel, most meg spirállal.
2023. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!