Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3,6 mm-es felritkulas, lehetsé...

3,6 mm-es felritkulas, lehetséges petezsak, a teszt negativ. Tapasztalatok? Mensi 5 napja késik.

Figyelt kérdés

A petefeszkeimben annyi hogy számos tuszo latszik, ami nem lokodott ki korábban (PCOS?)

Mensi sehol, 5 napos késes a normákhoz képest, megjön érzés volt de nem jott meg, mellbimbo érzékeny, zabálási roham (amúgy vagyok 45 kilo es elég rossz az etvagyam), de a teszt negativ. Ha nem jön meg , két hét múlva kontroll. Tapasztalatok? Többféle tesztet is probaltam, de nem akarom magam stresszelni. Szeretnénk es próbálkozunk egyébként :) tapasztalatok? Volt valakinek ilyen?



2023. júl. 5. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Menj el hcg vérvételre magánba, abból tuti látszik mi van. De nem reménykednék.
2023. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha negatív a teszt, akkor az a valami egészen biztosan nem petezsák...
2023. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kerdes hasonlit egy masikhoz ami par honapja volt itt .

Ugyanugy allitolagos petezsak,teszt negativ.

Nem te vagy az?

Egyebkent ha a teszt negativ nem lehet petezsakod

2023. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Magamba voltam és orvos mondta nem én állítom.

Én meg nem tettem fel ilyen kérdést utolsó, új vagyok erre :)

2023. júl. 5. 21:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Maganba*
2023. júl. 5. 21:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Az első kérdésem nekem is az volt , hogy nem mióma, ciszta, daganat?? Nem. Mondott valamit hogy max mi lehet, de ő is szkeptikus volt a negativ teszt miatt, de nem zárta ki a kep alapján. Érdekes dolgok ezek :D
2023. júl. 5. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de erre en most nagyon kíváncsi lettem,hogy mi lesz.😄
2023. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Nem voltam terhes. Senki nem tudta megmondani mi volt az a felritkulás.
2023. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is az vagyok, de ha nem, majd legkozelebb :)

Folyamatosan igyekszunk :D

Elv van akinel keson éri el a szintet a hormon, én hallottam ilyenről. Persze lehet hogy semmi nincs. Igazabol én se gondolnám ha nem pont késne , sőt jelet se latnam, és nem lenne ra elég magas esely mert elvileg jókor voltunk jo helyen nem is egyszer :)

2023. júl. 5. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A vér teszt a biztos.

Menj be egy magán laborba és vetesd le, nem is értem a doki mért nem kért.

2023. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!