Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3,6 mm-es felritkulas, lehetsé...

3,6 mm-es felritkulas, lehetséges petezsak, a teszt negativ. Tapasztalatok? Mensi 5 napja késik.

Figyelt kérdés

A petefeszkeimben annyi hogy számos tuszo latszik, ami nem lokodott ki korábban (PCOS?)

Mensi sehol, 5 napos késes a normákhoz képest, megjön érzés volt de nem jott meg, mellbimbo érzékeny, zabálási roham (amúgy vagyok 45 kilo es elég rossz az etvagyam), de a teszt negativ. Ha nem jön meg , két hét múlva kontroll. Tapasztalatok? Többféle tesztet is probaltam, de nem akarom magam stresszelni. Szeretnénk es próbálkozunk egyébként :) tapasztalatok? Volt valakinek ilyen?



2023. júl. 5. 20:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én is örültem volna, egy verkepnek jobban hiszek mint egy vizeletbol csinált tesztnek. Persze vannak szerencsések akiknek mar mensi előtt v mensi elmaradás után egybol pozi, de hat az nem én vagyok. Plusz! Nem tudni nekem tulajdonképpen egyáltalán késik e mar, hiszen nem rendszeres a ciklusom. A naptaram nyilván a regebben 29 napos ciklusommal számol, mert az az átlag, de az elmúlt 3 hónapban 35-52 nap között mozgott sajnos a ciklus, gondolom a policisztas szindróma miatt , vagy egyéb ok (stressz, fogyás). Amúgy ha 2 hét múlva se jon meg akkor további vizsgálat lesz nyilván. :)
2023. júl. 6. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!