Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menszi után ahogy a...

Ha a menszi után ahogy a fehér folyásom megjelenik onnantól együtt vagyunk két naponta akkor összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
6.án jött meg a nemvárt és 9.én múlt el, de ma 13.án fehér folyásom van. Ez jelezheti a peteérést vagy az még korai hozzá? Mikortól legyek együtt a párommal? Mostantól? Ha tudtok légyszi segítsetek! Köszönöm
2010. okt. 13. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A tojásfehérjés folyásod utolsó napja a legtermékenyebb, ezért amíg van folyásod, legyetek együtt gyakran, mondjuk kétnaponta.

2010. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél, hogy belinkelted nekem ezt az oldalt! :)
2010. okt. 13. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagy butaság figyelni az ilyeneket.A véleményem az,hogy sokat legyetek együtt.Nem két-három naponta,hanem akár naponta többször is.Persze csak akkor ha van kedvetek hozzá.

Később problémátok lehet abból hogy megtervezitek az együttléteket,és elfelejtitek hogy egymás érzelmeit is tönkre tehetitek.Nővéremék így jártak.Majdnem váltak.Aztán elkezdtek mással foglalkozni és lám össze jött a baba...

Lehet megbántottalak,de nem volt szándékos.Bocsánat.Ez csak egy vélemény.

Üdv:15 hetes km

2010. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a naponta többszöri alkalmat annyira nem ajánlanám. A hímivarsejteknek 2-3 nap kell míg teljesen megérnek, ha a termékeny időszakban naponta többször is együtt vagytok, az rontja a katonák minőségét. De annyiban egyet értek az előttem szólóval, hogy akkor legyetek együtt, mikor kedvetek van, ne így naptárfrma szerint, mert az olyan kötelezővé teszi a szex-et, és az sem egészséges.
2010. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon sok mindent kipróbáltam. Ha nagyon szeretnétek babát, szerintem próbáld ki az ovulációs tesztet. A Teszveszen olcsón lehet rendelni. Ez kimutatja, hogy mikor van a peteérés, és akkor kell együtt lennetek.A tojásfehérjés folyás figyelése is megerősítheti ezt. Nekem így sikerült, most 10 hetes kismami vagyok.
2010. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!