Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, de negatív...

7 napja késik, de negatív lett a tesztem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

7 napja késik és negatív lett 5db tesztem is, amiket akkor csináltam amikor 4. Napja késett.

A párommal nem védekeztünk, ugyanis szeretnénk kisbabát.

Volt egy vetélésem Februárban, nem tudom ez mennyire befolyásolja a teherbeesésemet. Annyi tünetem van csak, hogy néha szúró fájdalmat érzek a jobb petefészkemnél. Más semmi. Lehetek terhes?



2023. júl. 7. 12:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, ha már késik és ennyi teszt is negatív. Remélem, hamar jön a szivárványbaba!!!
2023. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. De szurkolok, hogy legközelebb sikerüljön. Én is februárban vetèltem.
2023. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, a terhességet kizárhatod. A petefészek szúrka pedig mensiig normális.
2023. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A szúró fájdalom a petefészekben nem terhességi tünet, és nem is valószínű, hogy terhes vagy. A vetélés pedig önmagában nem hátráltatja az újabb teherbeesést. Gondolom első trimeszteri volt. Ha nagyon nem akarna megjönni, és szokatlan fájdalmaid, görcseid lennének a negatív teszt ellenére, mindenképp keress fel orvost. Egyszer velem is előfordult, hogy több mint egy hetet késett, de sem terhesség, sem más probléma nem állt a háttérben. Remélem hamarosan újra várandós leszel, minden jót :)
2023. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mikyen teszt volt? Van képed?
2023. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Ma reggel is csináltam 2 negatív tesztet.. sajnos nem kisbaba, de nem értem, hogy miért késik már több mint 1 hete..
2023. júl. 8. 10:00
 7/27 anonim ***** válasza:
Most úgy jártam hogy kb a 12. Nap kesesnél lett pozitív a tesztem..
2023. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Már 13. napja késik... Szerintetek reggel csináljak egy tesztet? Félek attól, hogy negativat fog majd mutatni, ezért most halogattam pár napja... De ha azt vesszük akkor, holnap már 14 napja azaz 2 hetet fog késni ha nem jön meg, szóval már ki kellene mutassa ha van baba. Szerintetek?

Ja és kedves 7. válaszoló, nagyon gratulálok!

2023. júl. 13. 19:55
 9/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2023. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges tesztet csinálni. Baba biztos nincs.


Elmaradt az ovud ez lehet a gond. Ha nincs panaszod ráérsz akkor elmenni az orvoshoz, ha a következő esedékes mensi sem jelentkezik.


Egyébként amilyen frontok vannak, nem csoda a helyzeted....nekem pl minden nyár beérkeztével kimaradt egy ciklus. Sajnos a nő szervezetre komoly hatása van mindennek. Étkezés, stressz, fogyás, hízás, sport, kevés alvás, időjárás, betegségek...minden.

2023. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!