Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kulfoldon lombik program?

Kulfoldon lombik program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lombikosokhoz szol elso sorban a kerdesem akik kulfoldre mentek.

Szerintetek melyik a legjobb kulfoldi klinika ami lombikkal foglalkozik?

Szlovakiaba vagy cseh orszagba jart mar valaki ? Tapasztalatokat , velemenyeket szeretnek kerni.



2023. júl. 7. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 12 év magyar és külföldi lombikozás után Brnoban sikerült teherbeesni. Azt a helyet nagyon dicsérte.
2023. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi most Brnoba járunk, ennél a kérdésnél írom mindig az aktuális történéseket: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..
2023. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi donorpetesejtes lombikra megyünk, korai petefészek kimerülés miatt (2-es vagyok).
2023. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia! De ti ott laktok kint? Koszi a valaszod :)
2023. júl. 7. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Magyarországon lakunk. Hülyén fogalmaztam, bocs, késő van már. Nem "járunk", mert még egyáltalán nem is voltunk kint személyesen, mindent e-mailben intéznek. Szóval a brnoi klinika szolgáltatását vesszük igénybe, na. Személyesen csak majd a mintaadásra kell menni a férjemnek, illetve értelemszerűen nekem a beültetésre.
2023. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy vettetek fel veluk a kapcsolatot ? Mi is szeretnenk menni csak azt se tudom hol kezdjuk el a dolgokat :) privatban irjunk inkabb :)
2023. júl. 7. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a honlapjuk: [link]


Az Elérhetőség gombot ha megnyomod felugrik egy ablak, ahol neved, email címed megadod és írhatsz nekik e-mailt.


Mi tudtuk, hogy konkrétan milyen kezelést szeretnénk (donorpetesejt adományozás), és röviden megírtuk az előzményeket. Hamarosan válaszoltak és egy nagyon részletes online kérdőívet kellett kitölteni, amiben MINDEN eü előzményre rákérdeztek. Itt volt lehetőség a donor kapcsán is bizonyos adatokat megadni, választani, ha nem saját petesejtes lombikot szeretnél.


Konkrétan leletet az alábbiakról kértek:

- fél évnél nem régebbi, ciklus 2-3. napján készült hormonpanel (konkrétan megírták mely hormonokat kell nézetni),

- fél évnél nem régebbi andrológiai lelet (spermakép és dns fragmentáció) férjemtől,

- mindkettőnktől vércsoportmeghatározás.


Aztán minden e-mailben folyt, mindig nagyon részletesen leírják mi a következő lépés, receptet küldenek a hormontablettákhoz, megírják melyik napon kell UH-t csináltatni stb.


A linkelt kérdésnál a válaszaimat olvasd el légyszi, ott beszámolok mindig a friss történésekről, árakat is írtam. Ha még azon felül van kérdésed írj nyugodtan privátot. :)

2023. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi , igen megneztem a valaszaidat ott is :) igazabol nekunk nem is lombik kellene egyenlore hanem inszeminacio.
2023. júl. 8. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első lépés mindenképpen az, hogy felveszed velük a kapcsolatot és ezt a részletes kérdőívet kitöltöd. Lehet jelezni, hogy nektek inszem kell, és aztán majd a leletek, előzmények stb. alapján ők javasolnak kezelést. Olyan opció is van, hogy videós megbeszélés a dokival, de arra várólista van, 2-3 hónap. Mi ilyet nem kértünk, mert nem volt kérdéses, hogy milyen kezelést válasszunk, és a doki is megerősítette a leleteim alapján, hogy csak donorpetesejtes jöhet szóba.
2023. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia... Csak a szlovákiai Reprofitba ne menny egyébként kb 1-2 hónapja Iscare volt csak átvette ezt a nevet.számos beültetésen mentem keresztül.csak jönnek mennek az emberek ott mint egy gyárban. 1 hónap se és adnak időpontot.. most vagyok FET+3 napon 6 napos blasztobabával,,de ebben sem bízom..páromnál van a gond MACS is volt embrioglue csak pénzkidobás...kivagyunk vizsgálva is jobbról balról elvileg rendben minden..mégis nemtapad meg :/ Brnoban nagyon jók a dokik sokat hallottam róluk . Mi is oda tervezünk menni mivel itt már 4 évet elpocsékoltunk és rengeteg pénzt :)
dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!