Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hallotattok mar az erasmusrol,...

Hallotattok mar az erasmusrol, kulfoldon dolgozol es a kajan kivul minden ingyen van es havonta fizetnek kb 400€, ezt a programot csak a felsooktatas veheti igenybe en gimis vagyok, van olyan program amivel gimnazista is kimehet? ) 17/L

Figyelt kérdés
Munkavallalas kulfold kiskoru

2014. márc. 1. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van, ahogy te írod. De igen, ez az egyetemistáknak van kitalálva, hogy egy külföldi egyetemen, ahol bolognai rendszerű képzés van, fél vagy egy évet eltölthessenek.

Tudtommal a gimiseknek is van az erasmushoz hasonló program, a comenius.

[link] Itt tudsz egy kicsit utánaolvasgatni.

2014. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom csak nem engedte hogy tobbet irjak, igen köszi utana olvastam de arra nem kaptam választ h vállalhatok e munkat mert en nem tanulni szeretnek hanem dolgozni.
2014. márc. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!