Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt és...

Halvány pozitív teszt és rózsaszinezés után van még esély?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

3 nap reggel, 10-es érzékenységű teszttel, igaz halványan, de pozítvat teszteltem. Ma du. rózsaszines folyásom van (papíron) Doki azt mondta, hogy vetélés is lehet belőle, de a gyógyszeres kezelést nem ajánlotta fel?

Szerintetek van még remény?

2010. okt. 13. 16:06
 2/13 anonim ***** válasza:

Magándoki ?

durva hogy nem tesz semmit..


még ma max holnap kiderül hogy mi lesz

2010. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, nekem sem adtak rá gyógyszert. Azt csak igazi vérzésre adnak, szerintem. Meg nem is biztos, hogy gondot jelez, illetve ha az, nem biztos, hogy bele kell szólni a Természet rendjébe mindenáron.


Összességében úgy gondolom, nem biztos, hogy baj lesz. Ha vérzel, menj vissza a dokihoz!

2010. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

16:41 vagyok


Azt nem tettem hozzá, hogy én is így kezdtem, s a fiam ma másfél éves. :)

2010. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem barnázásra a kórházban nem adtak semmit. Nem nyugodtam bele, másnap elmentem a dokim rendelésére. Egyből kaptam gyógyszert.
2010. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem rózsszíneztem, hanem picit barnáztam menzi előtt egyszer és menzi után is egyszer. De csak az a pici egy alkalom volt, egyből elmúlt. Nem is mentem el orvoshoz.

Én nem értek ezzel a természet eldönti dumával, pedig sok orvos szereti előadni. Nagyon sokszor a kismamának vannak problémái és emiatt kétséges, hogy megmarad-e a baba, de ha időben észereveszi az orvos és teszt ellene, lehet segíteni. De ez a rózsszínes folyás szerintem még annyira nem durva, ne aggódj. De másik orvost keresnék a helyedben. És, ha teheted, most inkább pihengessél, feküdj. Esély pedig van, nagyon is!

2010. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 eszo ***** válasza:

én is barnáztam, és nem adtak rá semmit..elment sajnos a babám..szóval most már biztosan nem nyugodnék bele, hogy nem kapok rá semmit!!


sajnos nem normális dolog sem a rózsaszines sem a barnás folyás, ugyanakkor nem mindig jelent bajt..

azért megnézetném magam a helyedben!


Drukkolok, hogy minden okés legyen!

2010. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Magándokim van, eddig nem volt vele problémám, nagyon megbízható, kedves.

Ma már du. is pozitív volt a tesztem, nagyon remélem, hogy nem lesz baj!

Azóta nincs semmi szines folyás, bár egész nap pihentem.

2010. okt. 13. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavasszal volt barnázásom 6 hetesen, kaptam rá gyógyszert, mégis itt hagyott minket a babám.

Most már az első + teszt után mentem orvoshoz, és mondtam neki, hogy nagyon féltem a terhességemet, és az előző vetélés miatt írt fel Utrogestant. Eddig úgy néz ki minden rendben van. kopp-kopp-kopp. 9 hetes múltam, és semmi rendkívüli nem történt.

2010. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A menzi környékén egy pici rózsaszínes vagy barnás folyás jelezheti a beágyazódást. Hogy említsem a példámat, én írtam, hogy a menzi előtt volt pár csepp barnázás, de csak annyi és kész. Akkor azt hittem, hogy meg fog jönni. 3,5 hetesen melyik doki fog neked felírni bármilyen gyógyszert is, ha még nem látszik a terhesség? Aztán elmaradáskor is volt pár csepp barnázás ugyanúgy és utána semmi. Gondoltam, beágyazódás, nagyon korai volt még. Így is lett. Az más, hogy már az elmaradás után 4,5-6-7 hetesen kezdődik a barnázás, az már nem normális semmiképp és orvoshoz kell fordulni.
2010. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!