Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy a beágyazód...

Előfordulhat, hogy a beágyazódás 12-13 napig is eltart, és ezért negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. A beágyazódás nem tart 2 hétig. A teszted azért negatív, mert nincs elég hcg a szervezetedben: vagy azért, mert még fiatal a terhesség, vagy azért, mert nincs is szó terhességről.
2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A beágyazódás 7-14 nap
2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez most elég eltérő, de bízom benne hogy nincs baj.
2010. okt. 13. 17:40
 4/16 eszo ***** válasza:

eltarthat annyi ideig..mindenkinek más a szervezete..más ütemben történnek a dolgok..átlag 10-12 nap..de lehet több is, vagy van akinek gyorsabban történik (7nap)..szóval még ne add fel!


Drukkolok!

2010. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
holnap lesz 1 hete, hogy megkellene jönnie, de ssemmi, teszteljek? Már nem merek. :(
2010. okt. 13. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
De a beágyazódás kezdete után pár nappal már kimutatja a teszt, nem a végén. Szóval 1 hetes késés után meg pláne, hogy ki kellene mutatnia. Van is HCG táblázat, ami jelzi a terhességi heteket és a HCG mennyiséget. 4-5 hetesen annyi HCG van a szervezetben, hogy a tesztnek ki kell mutatnia. Persze, vannak kivételek, de az ritka. Szerintem, tesztelj később még, hátha.
2010. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves uccsó, akkor én most "kötekednék", mert van akinek pl csak 6 hetesen mutatja ki a legérzékenyebb teszt is.

Ez csupán annyin múlik, hogy mennyi hcg termelődik, semmi máson. Nekem is jóval kevesebb termelődött(ráadásul a ciklusom is csak 26 napos) és elmúltam 5 hetes, amikor az első teszt nagyon halványan 2 csíkos lett. Rá 2 napra mentem dokihoz, ő meg már tisztán látta a petezsákot.

Nyugi kedves kérdező, ha 2 hét késés után orvos, ha még mindig negativ a teszt akkor azért ha pedig pozitív akkor azért :D

Szorítok.

2010. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A beágyazódás 7-14 nap"


Nem. A beágyazódás a 7. naptól max a 14. napig tart, de nem tart tovább pár napnál. Semmiképpen se tart 2 hétig!

2010. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves 21:58-as, ha elolvastad volna a válaszomat, akkor felesleges lett volna "kötekedned", láttad volna, írtam, hogy vannak kivételes esetek. Egyáltalán nem általános, hogy valakinek 5-6 hetesen mutatja csak ki a teszt. Általában a menzi elmaradása napján plusz pár nap, ki szokták mutatni a tesztek. De, hogy értsd, általában, az esetek többségében van így, nem zártam ki, hogy később mutatja ki, csak ritkaság.
2010. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És 6-7 hetesen már van szívhang is tudtommal, tehát már nemcsak petezsák látható elméletileg. Nem lehet, hogy később lehetett a peteérésed és ezért mutatták ki később a tesztek is, és el lettel számolva a hetek? Én is több hetes terhes vagyok a menzi alapján, de tudom a peteérést, ezért 1 héttel kevesebbet kell számolnom.

Egyébként a beágyazódás 5 napig tart kb., ezért mutatják ki a tesztek a 4.héten már az esetek többségében.

[link]

2010. okt. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!