Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélytelen? Beágyazódás után...

Esélytelen? Beágyazódás után egy héttel lehet a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Ha a jelek szerint júni.23-án volt peteérésem,és ez a 30 napos ciklus végén volt akkor ugye a vérzés ideje kitolódik,tehát innen kb,15 nap hogy tuti beágyazódjon,a feltételezett beágyazódás után egy héttel lehet a teszt negatív....Azóta sem jött meg,egy hete teszteltem akkor nega volt,érdemes lenne e megint tesztelni vagy ez a hónap elúszott........
2011. júl. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hete teszteltél legutóbb, akkor én a helyedben tesztelnék egyet újra, aztán ha az is negatív, mennék dokihoz. Persze, lehet még pozitív. :) Van akinek később lesz elég a hcg a teszthez. Nekem pl. 8 hetesen mutatta ki. :)
2011. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Jó lenne...csak tudod,nem fáj a mellem,nincs hányás,hányinger,csak nem jött meg,és hatalmas az étvágyam!
2011. júl. 24. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem juni 25.-én volt ovum, és már julius 4.-én pozi lett a teszt, nem hinném, hogy terhes lennél mert akkor annak már pozitívnak kellene lennie.De lehet mégsem akkor volt az ovud amikor gondolod, lehet, hogy később pár nappal akár egy héttel is és azért nega még a teszt, tesztelj még, ne add fel!!!!!!!
2011. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!