Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy most van...

Lehetséges hogy most van peteérésem? Vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Június 29-én jött meg. Eddig mindig időben volt peteérésem, elég durván éreztem. Most nem volt,hanem most érzek olyat,bal oldalt alul fáj,mintha meg akarna jönni, kicsit másabb mint a peteéréses fájdalom,egyik pillanatról a másikra jött.

2023. júl. 9. 18:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*Javítás*június 23-àn jött meg,29-én az első fogamzóképes nap volt a telefon szerint.
2023. júl. 9. 18:03
 2/6 A kérdező kommentje:
5 napot késhet az ovum? Ez normális? Ettől még lehetek terhes ha 2-3 naponta együtt vagyunk?
2023. júl. 9. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma vagy a 17. ciklusnapon.


Hány naposak a ciklusaid?

2023. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig van ugyanakkor ovuláció, kitolhatja a follikuláris szakaszt betegség, stressz, gyógyszer stb.


Utána az már fix, hogy hány nap telik el az ovuláció és a menstruáció között, 1-2 nap eltérés lehet csak.


Ezért fontos tudni, hogy hány naposak általában a ciklusaid, és kb. hányadik napon szoktad érezni az ovulációs fájdalmat.


Lehet, hogy egy hónapban nem érzel fájdalmat ovulációkor. Néha elmaradhat az ovuláció, nem vagyunk robotok.

Jó, ha két naponta együtt vagytok, persze 😊

2023. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 17. ciklusnapot a mára az első kommented alapján számoltam, mert javítottad, hogy június 23-án jött meg, tehát az volt az első ciklusnap.


Mihez képest számoltad, hogy 5 napot késik az ovuláció, neked a 12. nap környékén szokott ovuláció lenni, ahhoz viszonyítod az 5 nap csúszást?

2023. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 24. napon volt ovulációm uh szerint. Az orvos szerint "normális" legalábbis ahoz képest hogy 35-40 napos ciklusaim vannak. De mindent rendben talált ugyanúgy csak késői. Ne aggódj, semmi gond nincs ha késői az ovu.
2023. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!