Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik országban van lehetőség...

Melyik országban van lehetőség arra, hogy kivánt nemű gyermeket ültessenek be?

Figyelt kérdés

Azonos nemű gyermekeim vannak , nem sikerül ,hogy az ellenkező nem megfoganjon .


Valaki tudna segíteni?


Nem kell egyből lehurrogni , nem abortuszra készülök csak egy másik nemű gyermeket is szeretnénk!

Akit ez zavar ne is irjon alá….



2023. júl. 10. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
10: nem nekem szántad a kérdést, de társadalmilag eléggé neccesek ezek a beavatkozások, mivel beleavatkozik a nemi arányokba. Nem véletlenül nem lehet a 12. hét előtt megmondani a kromoszóma tesztek esetén a nemet... Az emberek vadbarmok.
2023. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

10# Gondolkozzàl már egy kicsit...Nem tudom feltűnt e de így is elég nagy a várakozási idő azoknak, akiknek másképp nem lehet gyerekük. Nem hiányzik, hogy elvegyék a helyet az ilyenek...

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy ezután következne majd, hogy én szőke kék szeműt, én meg fekete hajú gyereket kérek...

2023. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
10# másrészt ez nyomor??? Hogy nem lehet lánya csak fia, vagy fordítva??? Ember... Magadnàl vagy ????
2023. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Amerika. Pontom 80-100 millióért meg is csinálják.
2023. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Milyen jó lenne a 20-30 év múlva felnövő generációnak, hogy nem találnának párt...


Mondjuk ha lenne is ilyen, szerencsére rengeteg pénz lenne, nem hogy Gizike unatkozik otthon, hogy unja a kisautós játékokat, és de jó lenne egy rózsaszín Barbie baba is a házba, rendeljünk egy kislányt. 🤦🏻‍♀️

2023. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
15# abszolút egyetértek. És meg megkérdezi mit fáj az nekem. Meg ilyet ír , hogy miért élvezem más nyomoràt? Akinek nyomor két egynemű gyerek, az meg sem érdemli, hogy anya legyen.
2023. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem az a nyomor , hogy egynemu gyerekek vannak hanem az a nyomor ,hogy a masik kivant nemu gyermek az Istenert nem fogan meg nalunk .. Most aki egy masikat is szeretne az miert faj masnak ?


Igen en vegig csinalnam meg a lombikot is , es fizetnek akar milliokat IS!!!! ha lenne lehetosegunk ilyenre… tudjuk, hogy van masik orszagban de itt az a kerdes , hogy hol????

2023. júl. 11. 23:16
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, Amerika. 80-100 millió forintnak megfelelő dollárért, az összeg függ attól hogy hanyadik beültetés sikeres.


Plusz ugye kiutazás, kint tartózkodás minimum 2 hónapig stb... Ennél olcsóbban kb sehol.

2023. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
17# nem fáj , csak bosszant. Sőt, hányni tudnék...Főleg, hogy azt a sok sok milliót a meglévő két gyerekedre fordíthatnàd nem egy vágyàlomra és felesleges kockázatos és macerás procedúràra. Nyilván akinek nem lehet máshogy gyereke, bevàllalja, de igenis vannak kockázatai a lombiknak. Nem egy C vitamin kúra. Amúgy le lett írva , hogy hol van erre lehetőség. Ha itthon lenne erre lehetőség, te képes lennél elvenni mástól a helyét. Undorító komolyan.
2023. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg szerbiaban van ilyen beavatkozas . Lombik program es megmondjak az embrio nemet es azt ultetik vissza amelyiket akarod. 3 millio forintba kerul. De ez sem garancia arra, hogy lesz koztuk az adott nemu . Csak azert irtam le , ha valakit erdekelne .
2023. okt. 5. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!