Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Márciusban műtöttek méhen kívüli terhességgel. Múlt hónapban szabad utat kaptunk a próbálkozásban. Szeretnék én is babát, de annyira bennem van egy félsz azzal kapcsolatban hogy újra megtörténik ez a rémálom… :/

Múlt hónapban 1x voltunk élesben együtt, de nem is volt semmi, megjött úgy ahogy kell.

28 naposak a ciklusaim, de évente 1-2x kb 22 napra jön meg.

A mostani ciklusom 5-7-9-dik napján voltunk együtt. Most tartok a 12-dik napján a ciklusomnak.

A lényeg, hogy pont azt érzem mint az előző terhességemnél: szurkálják és feszül a hasam, csak most máshol. Ezért vettem ma egy 10-es érzékenységű tesztet, mert úgy éreztem, tuti mutat majd valamit. Amint haza jöttem, megcsináltam. Lehet középidőben vagyok és amiatt, de van egy halvány második vonal a teszten. Vajon miért?? Van esély hogy megint úgy jártam? Vagy teszteljek újra pár nap múlva reggeliből?



2023. júl. 11. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi itt a baj?

Van ket csikod,ha halvany is de van.

Ez meg nem jelenti,hogy ujra mehen kivuli terhesseged van.

Siman lehethogy a reggeli pisibol erosebb lesz.

Kepet tudsz feltenni?

2023. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

12. napon hogy lenne pozitív a teszt, ha 28 napos a ciklusod? Nem is értem.

Mutasd már azt a tesztet, szerintem beképzeled.

2023. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az első szex óta is csak 6 nap telt el, ennyi idő után semelyik teszt se jutatja ki, ha véletlen 5. nap lett volna ovulációd, ami 28 napos ciklus mellett eléggé irreális...
2023. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,szerintem is olyan csik van ott amihez forgatni kell a tesztet meg fény alá rakni
2023. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom, lehet oda képzelem. :/ Megnézem le tudom-e fotózni. Én is ezzel bíztatom magam, hogy nem jön ki a matek arra hogy én most terhes lehetnék. Ezért is kérdezem, mert már én is hülyének érzem magam teljesen!
2023. júl. 11. 21:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon halványka. Nem is tudom érdemes-e lefotózni. Csak ez az érzés, ami miatt teszteltem megijesztett. Most úgy érzem túlreagáltam a dolgot.
2023. júl. 11. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen elegge,de ez normális..nekem missed abom volt.

Utana az egesz terhessegem egy nagy stressz volt.megertelek.

2023. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetsz terhes ilyen korán. Legfeljebb peteérésed van most.
2023. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megértesz. Sajnálom ami veled történt. 🙏🏻
2023. júl. 11. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ovulálsz.Viccen kívül 3 napja voltál utoljára a pároddal ciklus 12.napján vagy nyilván ovuláció elött állsz ha 28 naposak a ciklusaid egyébként meg kell minimum 7-8nap az ovulációtól számitva hogy beágyazódjon és akkor még korait mondtam.Szerintem beképzeled.Most van ovud.ennyi.
2023. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!