Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Frissen pozitívat tesztelt...

Frissen pozitívat tesztelt Mommy-To-Be-k? Ki nem várta júliusra, és nem is jött?

Figyelt kérdés

Clearblue pozitív 2-3 hetet mutat...Többi elvégzett 4db teszt is pozitív... Telefonáltam a nőgyógyásznak. Két hét múlva vár.

Nálatok miújság? Mi 7 hónapig próbálkoztunk.... Most kicsit abba akartuk hagyni, hogy kiránduljunk, élvezzük az életet, de most bekopogtatott egy kis mákszem :)


2023. júl. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 😊mi 10 hónapja próbálkozunk a kistesoval. Ebben a hónapban nem is annyira bízom, mert ovu előtti napon (naptár szerint), persze az is jó lehet, de most valahogy elengedtem. Amúgy 9 nap múlva nem várom
2023. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én júniusra vártam a nem vártat, abban a hitben voltam hogy hát elsőre úgyse sikerül... Aztán úgy néz ki mégis sikerült. (Első várandósságom.)

Hetedik hetet töltöm. 😊

Gratulálok nektek💐

2023. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első, drukkolok Nektek, és minden jót kívánok.


Kedves Második válaszoló, én is gratulálok Nektek! :) Egy új fejezet az életünkben.

2023. júl. 13. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de aranyosak vagytok, mindenkinek szívből gratulálok és minden jót! ♡
2023. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elsejére nem vártam és nem is jött, cserébe aznap két erős pozitív tesztet kaptam. Augusztus elsején megyek először orvoshoz (a dokim szabin van pont) úgyhogy egyelőre szorítok a pindúrnak, hogy kapaszkodjon és tűkön ülve várom az augusztust!
2023. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi bő egy hete tudjuk, hogy végre sikerült a kistesó :) Kisebb-nagyobb kihagyásokkal 5 éve várjuk, úgyhogy nagyon hihetetlen még. :)
2023. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6, lassan 7 hetes vagyok. Második baba. Izgulok, reménykedek, émelygek. 😅 Most töltöm a nyári szabimat a naggyal, 8 hetesen megyek vissza dolgozni. Attól mondjuk tartok. Megterhelő munkám van, nem nagyon akartam volna az első trimeszterben elmondani. Nem vagyok biztos abban, hogy támogató, vagy akár csak elfogadó is lesz a környezet, pedig vezető beosztás. Majd kiderül.
2023. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!