Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap teszteltem pozitívat,...

Tegnap teszteltem pozitívat, mai nap pedig barnas folyások volt.Illetve úgy vettem észre,hogy a wc papír volt olyan más nem. Nem nagy mennyiségű, és nem sötét barna, hanem ilyen világos barna. Bajt jelez?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 14:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Azóta voltam pisilni(percenként kell) de már nem volt olyan a wc papír

Egyébként nagyon az elején vagyok, de megijesztett

2023. máj. 11. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármi lehet. Kémiai terhesség is.
2023. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Március 26.-án volt az utolsó menstruációm, jövőhéten már érdemes menni orvoshoz?
2023. máj. 11. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nyugodtan ,már látnia kell :), szerintem inkább azèrt ha tudsz menj holnap , lehet progeszteron pótlásra van szüksèged!
2023. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Maximum hetfon tudok menni, mert akkor rendel az orvosom, elegge megijedtem :(
2023. máj. 11. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor viszont, mindenkèppen menjèl, remèlem addig is minden rendben lesz. Addig szedj kismama vitamint, D vitamint, magnèziumot.
2023. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Magnéziumot meg folsavat szedek.

Egyébként tegnap előtt is teszteltem akkor meg csak halvány volt, tegnap meg már szép erős, meg a clearblue digi is kiirta hogy 1-2 hat remelem nem lesz baj.

2023. máj. 11. 15:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg nem is barnasnak mondanam, hanem ilyen extrém halvány barna,fehéres folyás.

Amikor először meglattam voltak brnne barna pici pöttyök, aztán már csak ilyen extrém halvány barna, fehéres folyás volt

2023. máj. 11. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak beágyazódási vérzés, remélem nen lett gond belőle :)
2023. máj. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!