Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első levél fogamzásgátló...

Az első levél fogamzásgátló után mikor jön meg a megvonásos vérzés? A betegtajékoztatóban 2-3 nap van írva, ha beszedtem a 21 szemet, hogy megjön utána. Ma van a második napom. Se híre se hamva. Lehetséges, hogy terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Megszakítással voltunk együtt.
2023. júl. 15. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3-4. napon jön meg általában. Nem gondolom, hogy terhes vagy. A 7 gyógyszermentes napon bármikor megjöhet.

Nekem szerdán van a 21. szem és vagy vasárnap, vagy hétfőn kezdődik a vérzés. 6 éve szedem, sosem voltam terhes mellette.

Ha szeded rendesen, nem kell mellé a megszakítás. :) Azért szeded, hogy menjen végig a dolog rendesen. Tuti véd.

2023. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen. Csak elbizonytalanodtam mert úgy tudtam ha a mensim elaő napján veszem be, azonnal véd. Így kb a13. napon együtt voltunk, de inkább csak megszakítással, majd másnap beszéltem a dokimmal és akkor mondta, hogy egy hónapig szükséges kiegészítő védekezés.

Köszönöm a válaszod! :)

2023. júl. 15. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Ne izgulj, minden rendben lesz. :)
2023. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
81%
A 7 napos szünet alatt igazából bármikor megjöhet, eleve még szokja is a szervezeted a dolgot, de nyugodj meg, a leírtak alapján nagyon valószínűtlen a terhesség.
2023. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az 5. napon szokott megjönni - kedden este veszem be az utolsót, és vasárnap este, sőt, az utóbbi időben előfordult, hogy hétfő délelőttre csúszott ez. Esetleg csinálj egy tesztet, ha aggódsz, de szinte biztos, hogy nincs gond!
2023. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!