Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kéne, hogy megjöjjön...

Szombaton kéne, hogy megjöjjön a mensim. Tegnap óta folyamatosan hányingerem van. És a méhemet olyan nagynak érzem. Lehet, hogy végre sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek lehetnek már babás tünetek? De ilyen korán érezni a tüneteket? Hőm 37.0 fok napok óta.

Ha pénteken tesztelek akkor már kimutatja egy 20-as érzékenységű teszt?


2008. dec. 31. 11:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi, hét tényleg nagyon izgi, remélem nem azért késik, mert nagyon izgulok. 6 napig pecsételtem. tegnap óta semmi! Vagyis ilyen fehér, krémes folyásom van. Majd holnap írok, hogy mi lett az eredmény, ha addig persze nem jön meg!
2009. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
ÉS ha a teszt negatív lesz, de meg sem jön a mensi, akkor mi lesz? Drukk holnapra
2009. jan. 4. 16:12
 13/28 anonim ***** válasza:
Kössz, azt még nem tudom. Szerintem akkor várok még egy pár napot, aztán újra csinálok egyet. Ha akkor is neg. akkor felhívom a dokimat!Meglátjuk holnap!
2009. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Tényleg azt elfelejtettem megkérdezni, hogy neked azóta megjött rendesen?
2009. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem jött meg:) A holnapi nap nekem is nagy nap lesz:)

A hőm is fent van, pedig nekem mensi előtt minden esetben le szokott esni. Most meg 36.9

2009. jan. 4. 16:54
 16/28 anonim ***** válasza:
Jaj, ez tök jó hír!!!!!! :))) Hát ezt eddig miért nem írtad? A rózsaszín dologról meg annyit, hogy tegnap együt voltunk a férjemmel és utána nekem is volt egy minimális rózsaszín folyás, mondtam is a férjemnek ebből mára mensi lesz. Aztán nem.
2009. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ja és a hőről még annyit, hogy nekem is fenn van, 36,9, pedig nekem is már a mensi előtti napon leesik 36,7-re, mensi napján meg 36,4-re. Most még magasan van. Akkor nagyon szorítok neked holnap, reggeli elsőből tesztelsz? És milyennel? Még nem tudom, hogy én milyet vegyek!!!
2009. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát sajnos mivel nincsen itthon tesztem így nem első pisi lesz, nem tudom hányadik:) Holnap reggel megyek és veszek, én a Gabriellre esküszöm lányomat az mutatta ki. Az 20-as azaz már 12dpo-tól kimutatja ha baba van.

Nem említettem idáig, mert nekem is oylan mintha a "kapuban" állna a mensi. Nekem is leesik a hőm mensi előtt és rá egy napra jön meg. Reggel is félve néztem rá a hőmérőre. Holnap reggel is érzem így lesz:)

2009. jan. 4. 17:16
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam ma reggel, hogy félve néztem a hőmárőre. reggel lehet meg se mérem, bár abból látnám érdemes e. És miért nem fogod fel az első vizeletet addig pohárba, én is így leszek, mert nekem sincs tesztem. És én is a Gabriellre gondoltam, mert nekem is az mutatta ki az első lányomat! mennyi idős a tiéd? Nekem 4 és 2 évesek. Nálunk a 3. baba lenne és remélem lesz is!!!
2009. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nekünk, már a lányunk 4-éves lesz. Első baba.

Akkor neked is kéne tudni, mik is a terhes tünetek:) Hisz már van két gyerköcöd.

Velük is volt, barnázás?

2009. jan. 4. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!