Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kéne, hogy megjöjjön...

Szombaton kéne, hogy megjöjjön a mensim. Tegnap óta folyamatosan hányingerem van. És a méhemet olyan nagynak érzem. Lehet, hogy végre sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek lehetnek már babás tünetek? De ilyen korán érezni a tüneteket? Hőm 37.0 fok napok óta.

Ha pénteken tesztelek akkor már kimutatja egy 20-as érzékenységű teszt?


2008. dec. 31. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudok semmit, mert az első kettő úgy volt, hogy megbeszéltük, hogy szeretnénk, aztán abbahagytam a tabit és nem is védekeztünk, következő mensim kimaradt, aznap mindkettővel poz. volt a teszt. Nem volt mensis érzésem, nem volt semmilyen folyásom, nem volt see előtte , se utána hasszurka, nem hőmérőztem , nem volt hányingerem, nem fájtak a cicik, semmi panaszom nem volt egyáltalán egyikkel se, ezért hála még nem tudom mik a terhességi tünetek.Most 6 hónapja próbálkozunk, ezért már jobban figyelem magam. Akkor holnapra mindkettőnkenk sok sikert, szorítok neked is, majd írj! Jó éjt!
2009. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mizujs, teszteltél? Nekem felment a hőm reggelre 37,1-re és van egy poz. tesztem!!!!!! Remélem nálad is ez lesz!DRUKK!!!
2009. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Szia


Hűha, ez nem semmi.Tiszta szívemből gratulálok a 3. babához.

Én, ma még sem mertem tesztelni. De a hőm 37-lett reggel.

És végül milyen tesztet vettél? Gabriellt? Reggeli pisiből csináltad? Jó erős a kontroll csikod? Tünetek?

Gratula kismami

2009. jan. 5. 11:27
 24/28 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem teszteltél? A hőd tök jó! Nagyon jó!!!! Engem is a reggeli hő bíztatott a tesztre. Este már eldöntöttem, hogyha magasabb lesz, mint előtte napokban akkor tesztre fel, ha alacsonyabb, akkor nem. De 37,1 volt. Tüneteim még mindig a derekam leszakad, tompán fájdogál a hasam alul és feszítenek a cicik. Folyásom nincs semmilyen. Száraz vagyok teljesen. A dokimat meg majd 1 hét múlva hívom fel, nem akarok egyből rohanni, felesleges, ugyse lát semmit, max megvastagodott nyálkahártyát. Most akkor izgulhatok érted! Egyébként pregimaxal teszteltem, nem volt gabriel. De egyértelmű pozitív lett egy perc után, kicsit halványabb még, de jól kivehető. Az első lányommal is ilyen volt mensi késés után még két nappal is. Nem is ismétlem meg, Nem jött meg a mensim, magasan van a hőm, minden jel babára utal. Remélem nálad is az lesz. Akkor mikor tesztelsz?
2009. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

HA holnap is magasan lesz a hőm, akkor már mindenképp tesztelek. De félek, hogy negatív lesz. Neked , hogy fáj a hasad? Én eddig a méhemet éreztem, de ma meg már a petefészkeim szurkálnak. Nem tudom, vegyes érzelmek kavarognak bennem. Tudod, annyiszor csalódtam már, felek átélni ismét a kudarcot. De valahogy most úgy érzem, hogy át kell, hogy éljem. Neked meg igy ismeretlenül is nagyon örülök, de nagyon szeretném ha már hozzánk is eljönne a gólyabácsi. LÁnyom nagyon szeretne már tesóbabát és mi is.

Elég nehéz ügy..... lányommal nem volt ilyen az első hónapban megfogant. A tesó meg már 2 éve várat magára.

Holnap jövök és beszámolok a teszt eredményéről.

2009. jan. 5. 15:01
 26/28 A kérdező kommentje:
Ma reggel már nem volt szükség a tesztre. 36.8-al megjött:(
2009. jan. 6. 08:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia! Jaj, de sajnálom, annyit gondoltam rád!!! Remélem legközelebb nektek is sikerül!!! Szorítok neked nagyon!
2009. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szia


Voltál már dokinál? Vagy még nem is akarsz menni?

Hogy vagy kismama?

Nekem már múlóban a mensim, megint tele vagyok reményekkel.

Összeszedtem magam, és felálltam. Sikerülnie kell, ha nem most akkor februárban az inszemmel.

2009. jan. 8. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!