Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok es...

Nikky9911 kérdése:

13 hetes kismama vagyok es szúr a petefeszkem illetve a erzekeny a mehem ez normalis?

Figyelt kérdés
Eleg eros fajdalmat erzek es erzekeny is a hasam pl ha kohogok vagy jobban nevetek elso babam lesz igy nem igazan tudom eldonteni h ezek normalis fajasok mert no a meh vagy esetleg valami nincs rendben oda benn!?
2014. dec. 16. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A szurkálás a petefészekben normális!

Az,hogy érzékeny a méhed,az is. Nő ennyi.. És még mennyit fog:)

Nekem azt mondta a dokim,ha nincs vérzés és görcs akkor no problem. Nem is volt.. És nincs is gond.:)

Néha még most is érzek szurkálódást pedig mára vagyok kiírva:)

2014. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy főleg, ha felkelek fekvésből, ülésből húzódik, szúr a méhem, ez normális, nem a baba az, hanem a méhtartó szalagok erősödnek éppen, ezt érzed. Ebben az időszakban nekem is sokkal erősebbek, gyakoribbak voltak ezek a fájdalmak és a mellfeszülés is, azóta múltak, de el tudom képzelni, hogy lesz még ilyen, ha ritkán is. Magne B6-ot kellett, hogy szedjek (Femibion, Kalcium, D vitamin és + folsav mellett) ha fáj. (22 hetes)
2015. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!