Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne hőmérőznöm?...

Érdemes lenne hőmérőznöm? Vagy más tipp?

Figyelt kérdés
3. hónapja próbálkozunk tesóval, de most sem sikerült:-( A fiam elsőre összejött és több szempontból is nagyon szerencsés lenne, ha minél előbb beköltözne a pocakomba a kistesó. Ciklusaim szabályosak, 32-33 naposak, az ovuteszt az előző két hónapban szépen mutatta az ovulációt és mégsem... Mit javasoltok?
2010. okt. 14. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A hőmérő sem lesz pontosabb, mint az ovu teszt...
2010. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább ovuteszt, mint hőmérő, tapasztalataim szerint gyerek mellett nem igazán lehet hőmérőzni és túlságosan kapaszkodnak is ebbe a módszerbe , nem kell hogy még azon is agyalj hogy most egy tized fenn-lenn stb, akkor még kevésbé jön össze.
2010. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig hőmérőzz! Azért nem kell fizetni, és legalább tudod hogy állsz, valamint figyeld a nyákodat, abból is sokat meg lehet tudni, következtetni lehet, hogy mikor vagy termékeny!
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mikor született az első babád, hogy szoptattad e, de nekem a szoptatás abbahagyása után kellett néhány hónap, hogy visszarendeződjön a szervezetem. Én mindkettőt csináltam, és nagyon meglepő volt, hogy az első hónapokban nem egyezett a hőmérő által megadott ovuláció ideje a teszt által mutatott eredménnyel. Ha meg tudod oldani a baba mellett, szerintem érdemes a hőmérőzést kipróbálni, mert több mindent megtudhatsz belőle a ciklusod működéséről.
2010. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!