Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet terhesség?

Szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal és most úgy érzem sikerült.

Minden tipikus tünetek jelen vannak, ami a nagy könyvben említve van. Émelygés, szédülés, hányinger, gyakori vizelési inger, puffadás, fáradság...

Viszont több teszt is negatív eddig. Kezdem azt hinni, hogy már a tüneteket is csak bebeszélem magamnak, hiszen kézzelfogható a sok egy csíkos teszt.

Szerdán megyek az orvoshoz, de addig ez a várakozás hosszadalmas és stresszes.

Elméletileg a terhesség 5. hetében járok.

Volt már valakivel olyan, hogy csak később termelődött annyi Hcg hormon a szervezetében,hogy a teszt kimutassa?


Tudom, csak az orvos adhat pontos választ a most megválaszolatlan kérdéseimre, de hátha van itt olyan, aki hasonló cipőben van, mint én.



2023. júl. 23. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tüneteket a hcg nevű terhességi hormon okozza. Ha ennek a hormonnak a szintje akkora lesz, hogy tüneteket produkáljon, akkor a leggagyibb teszt is pozitív lenne. A másik, hogy 1 hét késésnél, ugyan ez a gagyi teszt ugyanúgy pozitív lenne. Ami neked ugye nincs az a pozitív teszt, szóval terhes sem vagy. Vagy bebeszéled magadnak ezeket a tüneteket vagy beteg vagy.
2023. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Ha az lennél, pozitív lesz a teszt. És orvoshoz is felesleges menni, mivel ha valami csoda folytán negatív teszttel terhes lennél, akkor se látna ilyen korán semmit.
2023. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész orvoshoz? Emiatt teljesen felesleges, ezek pms tünetek is lehetnek, de akár más is. Ha terhesség okozna, pozitív lenne a teszt is.
2023. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit ijesztő, ahogy írsz. A terhesség 5.heteben jársz? Negatívak a tesztek, nem vagy terhes. Ha az lennél sem látna még semmit az orvos.
2023. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most engedd el a dolgot menj el nyaralni mert csak beképzeled a tüneteket. Ezen mind át estünk az elején. Tapasztalatból mondom akkor sikerült mikor lemondtam róla!! Csak lazán!!
2023. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, akkor a tüneteket nem terhesség okozza.Ugyanis a teszt azt a hormont mutatja ki,ami a tünetek okozója lenne.
2023. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ot hete lennél akkor lenne hcg hormon a veredben
2023. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket a tüneteket a HCG okozná, akkor már rég pozitív lenne a teszt.
2023. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes!

A tüneteket meg 1000 más dolog okozhatja, ahogy a késést is...

2023. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Durván belehet képzelni tüneteket. Velem is előfordult... Szentül megvoltam győződve róla, hogy terhes vagyok. Hányinger, fáradtság, puffadás, gyakori pisi... Még késett is :) Tesztek negatívak... Persze nem voltam terhes.... Aztán a következő hónapban mikor meg teljesen azt hittem, hogy beképzelem a tüneteket akkor a tünetekkel együtt lett egy szép pozitív tesztem is. Szóval ahogy az előttem lévők írták, ha a terhesség okozná a tüneteid, akkor a teszted pozitív lenne. És az orvos is felesleges mert nem látna semmit ilyen korán még akkor sem ha terhes lennél. Így meg pláne :)
2023. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!